Dream Team

Akcesoria meblowe

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 29

wszystko ok można polecić (1) Robiłem zakupy 2 tyg temu wszystko przebiegło bez najmniejszych... Kacper Zawsze miło i profesjonalnie (1) Właściciele rozwijają firmę z prędkością światła, jak na niespełna dwa lata... Bart Jeżyna ze Szczecina Super obsługa, super Fronty (1) Hurtownię Dream Team zna już chyba każdy, super obsługa, pełen... Henryk
POLECAM (1) WITAM ZAMAWIAŁEM FRONTY AKRYLOWE ORAZ AKCESORIA DO ZABUDOWY . WSZYSTKO OK... MICHAŁ Polecam (1) Świetny kontakt, szybka przesyłka, konkurencyjne ceny. Brawo tak trzymać Kamila WSZYSTKO OK (1) WSZYSTKO OK POTWIERDZAM , MIŁA OBSŁUGA I PRZYSTĘPNOŚĆ CEN troszkę mały... ARTUR profesjonalna hurtownia (1) POLECAM WSZYSTKIM HURTOWNIĘ DREAM TEAM. PANOWIE ŚWIETNIE PORUSZAJĄ SIĘ W... AS PROJEKT drimtimtim (1) hurtownia w pełni profesjonalna !!!! panowie służą wiedzą na każdy temat... Namedal POLECAM (1) POLECAM HURTOWNIE WSZYSTKO OK, PODEJSCIE DO KLIENTA SUPER OBY TAK WSZĘZIE... SŁAWEK WSZYSTKO OK POLECAM (1) WSZYSTKO OK . KUPIŁEM PORTE GLAS PANOWIE WYTŁUMACZYLI , CO I JAK OBYŁO... ROBERT WSZYSTKO OK (1) WITAM ZAMAWIAŁEM FRONTY DREWNIANE W PATYNIE ( STYL STAROANGIELSKI ) POLECAM... BARTOSZ polecam (1) chłopaki świetnie działają, polecam!! Bart Simpson IWONA (1) Witam robiłam zakupy w zeszłym tygodniu Panowie sprowadzali uchwyty ze... IWONA Super Kontakt (1) Bardzo mila i fachowa obsluga aby tak wszedzie bylo. SERDECZNIE POLECAM... MG MICHAŁ I AGATA (1) WITAM BYLIŚMY W TEJ HURTOWNI W TYM TYGODNIU PROFESJONALNA I MIŁA OBSŁUGA... MICHAŁ