Drewnem Palona

Restauracje Pizzerie

Gdańsk, Dywizji Wołyńskiej 1/7

Karol - ocena (1) Najlepsza Pizzeria!!! Karol Mariusz - ocena (1) przepyszna , troche droga , ale warta swojej ceny Mariusz Stały klient - opinia (1) Byliśmy z partnerem już kilka razy. Za każdym razem jedzenie było przepyszne... Stały klient
Gosia - opinia (1) Najlepsza pizza w Gdańsku. Pozostałe dania również wyśmienite! Fenomenalna... Gosia Były klient - opinia (2) Kolejny raz zamówienie na telefon jest niemożliwe. Byłem osobiście i jedzenie... Były klient Karol - opinia (1) Świetne miejsce z bardzo smacznymi daniami Karol Bigor - opinia (2) Godzina czekania na pizzę i to przy trzech różnych okazjach. Przychodzi... Bigor Hubert - opinia (1) Super jedzenie! Prawdziwa włoska pizza oraz skladniki. Zupa rubna pychotka... Hubert Tomasz - opinia (1) Świetne miejsce we włoskim klimacie. Idealnie dobrane smaki z dobrej jakości... Tomasz Robert - opinia (1) Doskonałe jedzenie, fajny klimat Robert Dorota - opinia (1) Super jedzenie pizza wyborna ️ Dorota Tomasz - opinia (1) W lokalu byłem raz, ale pizze zamawiałem wielokrotnie. Zawsze smacznie,... Tomasz Kazimierz - opinia (1) Jedzenie ok w miarę, często jakieś skuchy. Właściciel ogromny buc, psuje... Kazimierz Paweł - opinia (1) Najlepsza pizza w mieście polecam Paweł Zadowolony klient - opinia (1) Byłam w tym miejscu już kilka razy na pizzy i wczoraj byłam ponownie.... Zadowolony klient