Jak mi wiadomo to na Pływalni Krytej MOSiR w Gdańsku przy ul.Chałubińskiego13 , na który uczęszczam jest sporo wolnych miejsc dla klientów indywidualnych np.: w Soboty i Niedziele
od godziny 07:00 do 22:20 są wolne miejsca w cenie 13zł bilet jednorazowy.Na KASIE basenu widnieje grafik , gdzie zaznaczono czerwonym kolorem WOLNE MIEJSCA.Sam ostatnio pytałem dla znajomych , przemiłą Panią w Kasie o miejsca wolne dla nich i otrzymałem odpowiedź :" MAMY mnóstwo WOLNYCH MIEJSC , bo zainteresowanie spada jak co roku od stycznia , bo to narty, ferie , święta , majówka, komunie św., bo śluby , grille , rowerki......, no i nie przedłużają klienci karnetów więc mamy mnóstwo
WOLNYCH miejsc w weekendy , oraz w tygodniu, a w szkółkach też są
wolne miejsca , bo u nich krucho tak jak u nas z frekwencją , a ceny maja takie jak u Nas w MOSiR-rze.Pani BASIU "KOMEDIANTKO", ja również się dziwię , iż jeździ Pani 40 Km za Gdańsk na Basen , ale jeśli Pani nie pyta ,no to Pani nie wie , a jak Pani nie wie to Pani jeździ i użala się.Pani Basiu KTO NIE PYTA TEN BŁądzi!!nawet 40km za Gdańskiem.Pani Basiu proszę wyciągnąć wnioski i nie propagować nieprawdy,a jeździć może Pani gdzie