Pływalnia Chełm

Baseny

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

KK - ocena (1) Świetny przykład jak obsługa może popsuć wrażenia. Pani sprzątająca... KK Malgorzata - opinia (1) Pan Tomasz z Argonaut chyba sam pisał te laudacje dla swojej firmy. Mnie i... Malgorzata godziny aquaparkowe?? (1) Korzystam z tego basenu od dwóch lat, jest niezły, pomimo pryszniców w... Ewa
czy warto przyjsc? (6) Witam. Szukam jakiegoś dobrego basenu. Głównie to interesowało by mnie czy... Krystian Gdzie jest SANEPID!!!! (2) Pływałem na wielu pływalniach w kraju...Ale ta pływalnia jest... Były ratownik. do firmy Argonaut (5) smiesza mnie te opinie na temat plywalni, ktore sa autoreklama firmy... sylwia Wstyd (2) Wstyd dla Gdańska, że nie posiada basenu, na który można wejść bez problemów,... Zinga Argonaut z Basenu MOSiR na CHEŁMIE to Skuteczna nauka plywania za przystepna cenę w milej atmosferze!!! (13) Argonaut to Skuteczna nauka plywania za przystepna cenę w milej atmosferze!!!... Sławek Mijakowski zaj...sty basen ! (1) nie rozumiem ludzi, którzy uważają , że coś nie tak jest na basenie , higiena... kasia Michał - opinia (1) To jest ruderaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Woda... Michał STANOWCZO ZA DROGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Jak na basen tego typu to koszmarne drogie ceny. Zrezygnowałam bo lepiej... B Ulubione miejsce (1) Uwielbiam pływać, dużo podróżowałem i korzystałem z różnych obiektów. Basen... miczar BRUDNO!!! (3) Na basen uczęszczam regularnie od 5 lat. Pływam ja i moje dzieciaki. Niestety... Agata Najlepszy wybór. (5) Mam w tej chwili 14 lat i obecnie należę do klubu... ale to nie o mnie tutaj... XxSwimmerxX Ratownicy są i ich nie ma (2) Basen zarządzany miernie . Ale razi mnie przede wszystki brak ratowników... mika Nie do wiary (2) Brak obsługi telefonicznej kas-nie istnieje nr 0583036678 zwyczajnie prawie... zen Basenowe kłopoty (2) Krótko. Brudno, podłoga okropna, głośno i burdelarsko. Nie polecam, lepiej... Anka Jak to w Polsce (1) Od dawna poszukuję pływalni, gdzie można popływać i czuć się fajnie. Basen na... Michał Przyjemnie, ale (3) Basen jest bardzo przyjemny, naprawdę można się wypływać:) Jednak nie... Em SUPER (1) Chodzę od roku ,polecam jest to najlepszy basen w trójmieście zbyszek Wojciechowski