Pływalnia Chełm

Baseny

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Basne jest super... (2) ... gdyby nie to ze przez politykę dyrekcji nie można tam kupić karnetu... Marek bardzo niemiłe pierwsze wrażenie (1) Dużo w temacie Argonaut nie mam do powiedzenia, bo na wskutek pierwszego... mieszkaniec Gdańska ARGONAUT z BASENU MOSiR na CHEŁMIE..... (6) Mi na początku nie uśmiechało się jeździć z Przymorza aż na Chełm... Magda Mróz
Szkoła Pływania i Nurkowania ARGONAUT do której chodzę i nie tylko ja.... (7) Uczęszczam do ARGONAUTÓW juz kolejny rok , ukończyłem wiele kursów... ARTURO Ja nie mam zastrzeżeń (1) Niem posiadam żadnych zastrzeżeń co do tego basenu.Idzie popływać , obsługa... Dominik Jeszmuła To jakiś KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Chciałem przedłużyć mój i żony karnet na basen mosir , wystany w kolejce , a... Darek Denke basen- kupno karnetow (1) basen jest ok- ale kupno karnetow odsyla do czasow kiedy po wszystko stalo... anna Droga Pani Basiu " KOMEDIANTKO" (1) Jak mi wiadomo to na Pływalni Krytej MOSiR w Gdańsku przy ul.Chałubińskiego13... Sławek Mijakowski komedia (1) WItam! to co się dzieje na basenie, to jakaś żenada. Publiczny basen, który... Basia Jest coraz lepiej (1) Podoba mi się na basenie na Chełmie. Czysto, przestrzennie, czasem trochę za... romek p. Bardzo dobry basen . (1) Obsługa basenu jest przemiła (od Pań Szatniarek poprzez Panie z Kasy aż po... Damian Jaś Debeściak !!!!!!!!! :):):) (1) Najlepszy basen w trójmieście !!!!!!!!!!! POLECAM :) tutus Fajny basen , co nie...? (1) Basen jest fajny, trochę mały, ale idealny dla osób uczących się pływać czyli... Sylwia Nawrocka Miła atmosfera,Niewiarygodne zmiany... na Basenie MOSiR!!! (1) To co było tam jeszcze ponad pół roku temu i co jest teraz, to jakby... 007_damian Moim zdaniem za drogo (13 zł za 40 min!!!) -może cos dyrekcja z tym problemem zrobi? (1) Moim zdaniem za drogo (13 zł za 40 min!!!) Obsługa raczej niemiła, po... KLIENTKA NIEZADOWOLONA Sport to zdrowie (1) Basen jest przestrzenny, czysty i zachęca do uprawiania różnego rodzaju... Mon Brak organizacji i bałagan (1) Jeżdżę na basen często , głównie jako opiekun grup szkolnych .Takiego... Magda Basen na Chełmie w Gdańsku (1) Problem stanowi podejście dyrektorów szkół przy których są baseny pływackie... Wojtas Gdańsk Basen, na którym się sporo dzieje... (1) Od początku roku korzystam z tego basenu i mogę polecić go jako najlepszy, w... gofgalk jedno wielkie nieporozumienie (1) Na tak niewiele plywalni krytych w Gdansku, funkcjonowanie basenu mosiru to... Dagmara