Pływalnia Chełm

Baseny

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

... przy sprzedaży karnetów !!!!!!! (1) Wczoraj od 11 godziny stałem w kolejce za kupnem karnetu na sezon 2008/09,... Niezadowolony BASEN MOSiR-u na Chełmie to super miesce -POLECAM WSZYSTKIM. (1) Najlepsza pływalnia na której sie uczylem!!;-)) Jest to nalepsza szkola... Pływak Jakie problemy z kupnem karnetów na basenie ????!!!!! (1) Ostatnio chciałam z dziećmi i znajomą popływać na basenie. Poszłyśmy na... trower
to kpina (1) Na basenie byłam dzisiaj.Na wybudowanie tego basenu płacili moi rodzice i... Iwona absurd (1) Basen jest nowy, czysty,ogolnie fajny. Tylko jest jeden problem-BRAK MIEJSC!... chciałby pływać :) (1) Miałem to szczęscie, że udało się kupic karnet. Chodziłem pare miesieczy i... kam paranoja (1) To jakaś paranoja. Tam wogóle już nie ma wolnych miejsc delfin karnety (1) juz raz był awantura ze nie mozna w normalnych godzinach skorzystac z basenu... tomasz Wielka granda !!! (1) Próbowałem kupić karnet na nowy rok szkolny 2007/2008 i okazało się że brak... s.g. elo dla wsztkich twalrdzielow takich jak ja xDD (1) 10 jest fajnie bo czasami można skakac i są fajne laski Grzechu zajęty zbyt czesto (1) szkoda tylko ze ciężko się dostac n aten basen no i jedna pani w kasie jest... neptunka