Drugie Dziecko

Temat dostępny też na forum: Jasień
Witam wszystkich nie mam komu się zwierzyć więc postanowiłam że napiszę może ktoś przeczyta mianowicie chodzi o to że bardzo pragnę mieć dziecko drugie dziecko mam już 6 letnią córkę nie chcę żeby ona w przyszłości była sama tak jak ja ,mój mąż też nie ma rodzeństwa a jak ostatnio powiedziałam że fajnie by było mieć drugie dziecko mąż powiedział że tak duża różnica wieku między dziećmi to być nie może że trzeba było wcześniej pomyśleć i nie wiem jak mam go przekonać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drugie Dziecko

Napisz moze w dziale "rodzina i dziecko" tam na pewno sporo dziewczyn Ci odpowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drugie Dziecko

A zastanawiałaś się czemu tak naprawde chcesz mieć 2 dziecko? Czy na pewno dlatego, żeby dać rodzeństwo córce, czy może wypełnić jakąś pustkę w życiu, czy może z obawy przed samotnością? Może jesteś na takim etapie w życiu, że nie wiesz w którą stronę pójść, co zrobić ze swoim życiem... kim jesteś?
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drugie Dziecko

Witam chciałabym żeby moja córka była kiedyś szczęśliwa jak mnie już nie będzie żeby był ktoś bliski w jej życiu i myśle że rodzeństwo jest bardzo ważne moi rodzice sie rozwiedli jak miałam 7 lat zostałam sama pewnie z siostrą lub bratem było by lepiej mój ojciec ma chyba z 3 dzieci czyli mam przyrodnie rodzeństwo a żadnego z nich nie znam nie wiem gdzie mieszkają wiem tylko że najmłodsza córka mojego ojca jest młodsza od mojej córki ,wiem co chcę zrobić w życiu da radość mojemu dziecku -Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drugie Dziecko

Witam, między moimi dziećmi jest 6lat różnicy i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby mogło być mniej. Dla mnie to idealna różnica a dzieciaki wprost za sobą przepadają widać, że bardzo się kochają. Starszy syn ma w tej chwili 7 lat a córka 1,5 roku. W klasie mojego syna jest też kilka mam które mają dzieci w podobnym wieku do moich i nigdy nie słyszałam żeby któraś narzekała z tego powodu. Planujemy mieć jeszcze jedno dziecko ale za jakieś 4 - 5 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drugie Dziecko

Witam,
bardzo długo nie mogłam zdecydować się na drugie dziecko,mój mąż bardzo tego chciał.Myślę ,że byłam juz trochę wygodna(odchowane pierwsze dziecko).W wieku 33 lat zdecydowałam ,że chcę drugie maleństwo.Między moimi córkami jest 11 lat różnicy,13 lat i 2 latka.Przepadaja za soba niesamowicie,to jest piękne.Nie żałuję że mam je dwie.
p.s. no i czuję się o wiele młodsza:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drugie Dziecko

No cóż, u moich dwóch synów różnica wynosi 19 lat, i to takze nie jest zadna tragedią. Starszy wraz ze swoja dziewczyną mają na kim potrenowac przyszłe ojcostwo/macierzyństwo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drugie Dziecko

Między moimi córkami jest 11 lat różnicy,zreszta taka sama różnica jest między mna a moja siostrą,uwierz mi że nie ma to najmnejszego znaczenia.kochaja się tak bardzo i potrafia być ze sobą,a to jest najważniejsze.jest super:))
p.s.u mnie była sytuacja na odwrót,mój mąż chciał drugie dziecko (ponieważ mniał juz 41 lat jak się zdecydowałam)a ja nie,ale naprawdę nie żałuję,jest cudownie:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dr.Alicja Renkielska chirurg plastyk LUXMED - proszę o opinie. (9 odpowiedzi)

Chciałam uzyskać jakiejś opinie odnośnie dr. Renkielskiej, mam umówiony zabieg. Jest ktoś kto...

Dieta (23 odpowiedzi)

Szukam sprawdzonych diet.. Tak 1000-1200 kcal..Możecie coś polecić? :-)

Grupa wsparcia - odchudzanie (6 odpowiedzi)

Drogie dziewczyny (niestety mężczyzn pomijam, bo oni mają łatwiej), z racji tej, że mam słabą...