dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

prosze pomóżcie mi .... polećcie mi kogoś kto na prawdę pomoże z problemami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

znam dobrego psychologa ale z przymorza tzn przyjmuje na kołobrzeskiej w przychodni. super babka Chodze do niej juz 4 miesiace i jestem w coraz lepszej kondycji :) Nazywa sie Bogumiła Wojciechowska
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

we Wrzeszczu Teresa Nitka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

polecam Małgorzatę Klimaszewską - przyjmuje w Gdyni - pracuje poznawczo-behawioralnie.
Postawiła na nogi moją żonę i znajomych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

moglabym prosic o numer kontaktowy do p. Malgorzaty Klimaszewskiej?
Dziekuje:-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Tan facet jest ok: http://sites.google.com/site/psychoterapiagdansk/

Chodzę do niego krótko, ale bardzo sobie chwalę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

a gdzie on przyjmuje? bo na tej stronie brak informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko modlitwa uleczy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

CAŁY CZAS MYŚLĘ ŻEBY PÓJŚĆ DO JAKIEGOŚ DOBREGO SPECJALISTY OD PSYCHIKI LUDZKIEJ . NIE WIEM CZY JESTEM NA RAZIE GOTOWA NA TAKA ROZMOWĘ .NA PEWNO KIEDYŚ Z NIEJ SKORZYSTAM.
DZIĘKI , ŻE TĄ STRONKĘ SAMIEŚCIŁEŚ.
MAM JESZCZE PYTANIE ILE TAKA WIZYTA KOSZTUJE I GDZIE TEN FACET PRZYJMUJE ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

na ul. Mickiewicza jest dr. D. Antolak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam dla terapii indywidualnej i par https://terapia.gdansk.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałem z pomocy psychologa online z https://wetalk.pl, polecam tą formę terapii, dla mnie znacznie bardziej komfortowa, a i oszczędność czasu plus dostęp do najlepszych specjalistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://brukselki.pl/czym-kierowac-sie-przy-wyborze-psychologa/ wizyta na pewno nie zaszkodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

a czy podani przez Was psychologowie przyjmują prywatnie?? czy istnieje coś takiego jak psycholog na kasę chorych??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

moj psycholog wlasnie tylko przyjmuje na kase chorych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

A gdzie konkretnie przyjmuje M.Klimaszewska?w Gdyni na Traugutta 9 może??
Pilnie poszukuje psychologa najlepiej na NFZ, zastanawiam się nad poradnią na Traugutta,ale trafilam ostatnio na panią psycholog tam wlasnie, ktora prowadzi terapie psychodynamiczną a zalezy ma na poznawczo behawioralnej i nie wiem do kogo sie wybrac.....help!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Możesz podać kontakt do tej pani, proszę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotrek Benn na Przymorzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

witam,proszę o odopwiedz gdzie teraz przyjmuje dr wojciechowska?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Tak potwierdzam ta kobieta odmieniła moje życie jest rewelacyjna polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Dobra psycholożka jest na Jasieniu,mi pomogla, dymnicka Joanna- 500825138
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dobrego psychologa online znajdziesz na platformie Wetalk, polecam sama korzystałam i jestem zadowolona z efektów jak i formy pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Pewnie już skorzystałaś z pomocy terapeuty, ale jak ja szukałam to nikt mi nie pomógł, nie doradził. Teraz z czystym sumieniem dla potrzebujących polecam Kamilę Baszkowską. Przyjmuje na Starówce odpłatnie, ale ostatnio znalazłam, ze też w poradnii na RUM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Czy mozesz podać jakiś kontakt do pani Baszkowskiej?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Namiary na panią M.Klimaszewską ..... pilnie potrzebuje....albo na kogoś "sprawdzonego" najlepiej w Gdyni i na nfz......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

wszystkim, ktorym zalezy na rozwiazywaniu problemow a nie na rozdrapywaniu ran polecam terapie TSR skoncentrowana na rozwiazaniach...

...kiedys tez szukalam pomocy i akurat ten nurt uwazam za njlepszy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Spotkałam się z opinią że najlepszy psycholog na pomorzu to dr Mazurkiewicz
nie wiem ani gdzie przyjmuje ot tak zapamiętałam :P

a może on jest psychiatrą? :/ podobno najlepszy z najlepszych ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

ja polecam tutaj: http://i-psychoterapia.com.pl/ ,
wszyscy chwalą sobie tę Panią.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Tak to prawda. Chodziłam do innych psychologów ale tylko p. Asia mi pomogła. Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

ta...psycholożka będzie latami leczyć ....i leczyć...bo jak się leczy to kasa idzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

A jaki koszt wizyty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Zwróćcie uwagę że to terapia psychodymamiczna, zdecydowanie odradzam bo się ciągną i ciągną... patrzcie na inne nurty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

z czystym sumieniem polecam p. Asię. Chodziłem do różnych psychologów bez skutku. Terapia u p. Asi pomogła mi i to bardzo.
Tutaj są namiary: http://i-psychoterapia.com.pl/
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

zgadza się. Pani Joanna to profesjonalistka. Terapia mi bardzo pomogła. Zawsze będę ją polecała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

WE wrzeszcz polecam p. Basię , kompetentna,ciepła, serce i doświadczenie, telefon 605 534 849 , nazwisko podwójne Mrówczyńska-Oszmiańczuk, ja jestem dopiero co po terapii u p.Basi i czuje się silna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

jestem właśnie na forum i znów czytam wołania o pomoc, mnie pomogła p.Barbara Oszmiańczuk z Zaspy , jej tel. 605 534 849, jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Ja polecam p. Izę. Namiar dostałem od mojego kolegi, któremu pani Iza również pomogła. http://www.psychoterapia.klonowa.com tel. 606-472-109.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Zgadzam sie - też korzystalam z pomocy poradni na Klonowej. Bylam u pani Kasi. Fajne i konkretne psycholożki tam przyjmują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

śmiało moge polecić panią Agatę Markowską, przyjmuje właśnie we wrzeszczu http://psychoterapeutagdansk.pl/
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

nie wiedziałem, że pani Agata przyjmuje we Wrzeszczu, ja akurat chodzę do tej pani do ośrodka na Racławickiej już drugi rok, bardzo sobie chwalę, tam przyjmują za darmo!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Witam czy mogłabym prosić o numer kontaktowy do ośrodka na Racławickiej Będę wdzięczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

a możesz podac nm tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

a ja miałam terapię z tą panią:) no właśnie słyszałam, że przyjmuje też na Racławickiej ale tam są podobno straszne kolejki oczekiwania, no ale to chyba jak wszędzie niestety- żeby się dostać do specjalisty, nie wszystkich stać na chodzenie prywatne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

ja łasnie szukam terpeuty faceta dla mojego brata, jakby ktoś mógł nam polecić. Ja skończyłam z powodzeniem terapię u Joanny Biegalskiej.przyjmuje na Starówce http://www.psychoterapeuta-gdansk.pl
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

nie znam terapeuty faceta, ale mogę polecić p. Emilię Suszka z Wrzeszcza, mój mąż miał wielkie opory przed terapią, a tu był bardzo zadowolony, zresztą poleciła nam tą panią koleżanka, która dzieki terapii u niej wyszła z ciężkiej depresji
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

terapeuta facet

Pewnie już znaleźliście, ale gdyby nie to polecam pana Wojciecha Czyścieckiego. Przyjmuje na NFZ w poradni w Nowym Porcie, ale na NFZ tylko problemy okołoalkoholowe (albo uzależnienia, albo DDA). Jeśli problem nie dotyczy uzależnień, to wiem, że przyjmuje też prywatnie, ale nie wiem gdzie dokładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Pani Joanna zmieniła nazwisko na Grużewska i przyjmuje teraz w Ośrodku Busola we Wrzeszczu http://www.terapeuci-gdansk.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam! SKończyłam u niej terapię pół roku temu. Najlepsza/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Pani Agata od niedawna "urzęduje" we Wrzeszczu, ale polecam z całego serca: http://psychoterapeutagdansk.pl/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

ja byłem u pani Orańskiej w Gdańsku Wrzeszczu. Bardzo konkretna pani psycholog, polecam http://www.gdanskpsycholog.com/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Ja też polecam panią Orańską. Moja nastoletnia córka do niej chodziła, też bardzo chwali panią psycholog.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

polecam psychologa i terapeutę Kamila Lehmann Co prawda przyjmuje w okolicach Żukowa ale warto kamilalehmann@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

No proszę tu też poleca się Panią Kamilę;) W wielu dziedzinach widać się specjalizuje: terapia par,nerwicy lękowej....:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Dobry psycholog nie musi zajmować się tylko jednym konkretnym działem, przekonałam się o tym ja, jak i moi znajomi. Poza tym każdy ma prawo wyboru specjalisty. Na stawiane pytanie daje odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Racja,tylko jak dla mnie to " jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego". a Pani Kamila sama sie na tych forach reklamuje więc o czymś to świadczy. Gdyby była taka dobra to nie musiałaby szukać klientów na forach trójmiejskich.Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

dobry psycholog przyjmuje na Żeglarskiej w Centrum Medycznym VII Dwór w Gdańsku Wrzeszczu/Strzyży i jest to facet jeśli komuś na tym zależy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Możesz coś więcej o nim powiedzieć? Jestem 21-letnią dziewczyną nieradzącą sobie z życiem.. Wiem brzmi dziwnie.. ciężko to wyjaśnić ot tak. Pozdrawiam Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

a mnie pomagają spotkania z p. Moniką Rucińską (przyjmuje w Sopocie)
Bałam się wyjść do ludzi, byłam kłębkiem nerwów, taka zahukana i niesmiała. Powoli odzyskuję wiarę w siebie i myślę, że jestem na dobrej drodze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Dobry psycholog we wrzeszczu, wolne terminy można sobie sprawdzić nie wychodząc z domu
http://meddo.pl/lekarz/danuta-barszcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Może ktoś z Was coś powiedzieć o Sebastianie Pienkowskim z http://www.psychodynamiczny.pl?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

We wrzeszczy przyjmuje jeszcze p. Chojnacki, młody, ale znajoma bardzo poleca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Polecam ośrodek Medella - Twoja przestrzeń zdrowia. A zwłaszcza Pani Ania Lemke-Dombrowska. Jest młoda ale widać ze psychoterapia to jej powołanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Ja tez chodzę do Pani Ani od 4 miesięcy. Jest bardzo konkretnym terapeuta ale przede wszystkim świetna kobieta. Każda sesja sprawia że wychodząc z gabinetu jestem sobą coraz bardziej zaskoczony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

A może ktoś z was słyszał o tych lekarzach..BARSOW SYLWIA, SKODOWSKA MARIA, ZABOJSZCZ JAROSŁAW? Jakieś opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Sylwia Barsow - super psycholog, nie ocenia daje konkretne rady a może raczej naprowadza na nie. Dzięki niej uratowałam swój związek. Super babka. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Piotr sowinski - super psycholog, bardzo miły Pan, który wie jak pomóc. Nie ocenia po okładce i dokładnie słucha zanim się wypowie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Mogę potwierdzić. Chodziłem też do pana Piotra Sowińskiego. Bardzo mi pomógł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Też znam typka. Dobry specjalista. Pomógł mojej mamie po stracie pracy, bardzo go sobie chwaliła. Kiedyś go poznałam jak poszłam ją odprowadzić na wizytę. Zaskoczył mnie wysoką kulturą osobistą i tym,że nie traktuje pacjentów przedmiotowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Dokladnie. W 100% zgadzam się z angela. Dr Sowiński to świetny specjalista, umie sluchac pacjentów i wie jak im pomóc. Ja trafilem do niego z polecenia mojej dobrej znajomej i nie żaluje, że zapisalem się do niego na wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Cos więcej o tym doktorze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy trzy osoby powyżej zachwalające doktora Sowińskiego piszą z jednego IP ??? :D ups..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Jesli ktos ma strach przed wizyta u psychologa to z calego serca polecam - pani Ania Lemke-Dombrowska w osrodku Medella. Poza tym, ze jest bardzo kompetentna i zna sie na tym co robi to tez jest ciepla i sympatyczna, na pewno nie buduje dystansu. Nigdy tez nie czulam sie oceniana, nie bylo tematow tabu jak seks itp. i zawsze mialam poczucie, ze pani Ania wie co robi, choc nie kazde zadanie domowe bylo latwe i przyjemne. Jesli jednak zaufasz to jestem przekonana, ze Ci pomoze i wrocisz innym czlowiekiem. Ja walczylam z ciezka nerwica od wielu lat i juz calkiem stracilam nadzieje... a teraz moge powiedziec, ze fruwam jak ptak i ciesze sie zyciem. Za to bede wdzieczna do konca zycia. W zeszlym roku polecilam takze znajomym w trakcie problemow malzenskich i takze sa bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Jeśli konwencjonalne metody zawodzą, a Ty dalej nie potrafisz odnaleźć sie w świecie. Jeśli chciałbyś zmienić coś w swoim życiu, ale nie masz do tego pomysłu ani siły. Dlaczego inni radzą sobie lepiej od Ciebie?

Przeprowadziłem sie niedawno do Trójmiasta. W poprzednim miejscu zamieszkania pomagałem osobom wyjść z kryzysu i chciałbym to kontynować również tutaj.

Nie chcę od Ciebie pieniędzy, nie wymagam ujawniania danych osobowych, chciałbym przekazać Tobie tylko wiedzę, jak wziąć życie we własne ręce i ukierunkować je w odpowiednią stronę.

Jedyny warunek to Twoja otwartość i chęć rozmowy. Zapewniam, że będzie ona komfortowa. Robię to z czystej chęci pomagania innym, mam na koncie kilka "magicznych przemian" i z pasją, i zaangażowaniem chciałbym to kontynułować...

Jeśli chciałbyś/chciałabyś podjąć wyzwanie poradzenia sobie ze swoimi problemami napisz do mnie

eigo.polska@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Kontynułować? No, thanks...:)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Bardzo dobrym psychologiem jest Piotr Sowiński. Co prawda przyjmuje w Rumii ale jeśli zależy ci na kimś na prawdę dobrym to nie powinno być dla ciebie problemem przejechanie kilku kilometrów. A uwierz mi, że a prawdę warto bo dr Sowiński to świetny specjalista w dziedzinie psychologii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: dobry psycholog w Gdańsku wrzeszczu

Równiez polecam doktora Sowińskiego. Jestem po kilku wizytach u niego związanych z leczeniem depresji i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Uważam, że to najlepszy psycholog do jakiego miałem okazje chodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Także mogę polecić tego lekarza. Też uważam po przeprowadzonej przez niego terapii, że jest bardzo dobry!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szczerze mówiąc nie potrafiłam rozmawiać z rodzonym synem. Straszny kryzys w domu, zero szacunku. Poszłam na konsultacje do Sylwii Perzewskiej – Pac (psychoterapia-gdynia.eu). Bardzo dokładnie wyjaśniłam sytuację, która zachodzi w domu. Okazało się, że działam w pewnym schemacie odrzucenia syna, miłości warunkowej, a tego nawet nie dostrzegałam. Straszne przeżycie po uświadomieniu czegoś takiego. Ale później już z górki. Z synem się pogodziłam i mamy teraz bardzo czystą relację. Po prostu kocham syna bezwarunkowo już, nie oceniam, wspieram we wszystkich jego decyzjach. To w końcu jego życie. Pani Sylwia, chociaż młoda specjalistka to jednak z ogromną wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Nigdy wcześniej nie korzystałam z psychoterapii, ale to była już sytuacja krytyczna i się zdecydowałam. Jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

poproszę o telefon do Pani Sylwi Parzewskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po udarze mózgu zgłosiłam się do Pana Pawła, jest to bardzo miły fizjoterapeuta z Gdańska https://www.naszarehabilitacja.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-gdansk-masaz-sopot,gdansk.html śmiało można powiedzieć, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, doskonale wykonuje swoje obowiązki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli ktoś by jeszcze szukał to na Morenie mogę polecić Panią Olę http://terapiarodzinna.com/psychoterapia/terapia-rodzinna/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A może Pani Witkowska? Nam bardzo pomogła, byliśmy u niej na terapii małżeńskiej w Invimedzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zdecydowałam się na psychoterapię, która okazała się bardzo skuteczna. Poszukaj jakiegoś dobrego psychoterapeuty, ja ze swojej strony mogę polecić https://wetalk.pl. Jestem bardzo zadowolona z tego co udało nam się wypracować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.znanylekarz.pl/marta-szyszkowska/psycholog/gdansk

Polecam spróbować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotrek Benn na Przymorzu.
http://piotrbenn-psycholog.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić Ci http://dompsychoterapii.pl/, uczęszczałem do Joanna M. terapia była skuteczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam https://psychoterapeuta-online.pl/, sama korzystałam z ich usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli zmagacie się z zaburzeniami lękowymi, nerwicą, polecam zastanowienie się nad poddaniem się terapii psychodynamicznej:
https://www.twojpsycholog.online/blog/psychoterapia/terapia-psychodynamiczna - która jest opisana dokładniej w tym artykule. W wielu przypadkach ma bardzo dobre działanie oraz pomaga bardziej otworzyć się na świat.

Według koncepcji tej terapii wiele zaburzeń ma podłoze w dzieciństwie.

Na stronie powyżej jest możliwośc skontaktowania się z psychologiem w formie online, nie musicie szukać gabinetu na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ośrodek Busola na ul. Do Studzienki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozmowy. Jeżeli szukacie pomocy związanej z coachingiem lub psychoterapia, to zdecydowani polecam Wam sprawdzić ofertę usług psychoterapia przez internet . Co sądzicie o ofercie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika Krawiel , chyba wciąż przyjmuje w Oliwie przy ul. Krzywoustego, ale nie pamiętam numeru. Chodziłam tam z córką, uratowało nas to przed kolejnym szpitalem psychiatrycznym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...