Ania - ocena (1) Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Drypol sp. z o.o. Profesjonalizm i... Ania Marzena - opinia (1) Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do tematu po zalaniu mojej... Marzena Karolina - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Panowie rzeczowo wytłumaczyli nam na czym... Karolina
Wysoki profesjonalizm (1) Dziękuję za szybką i sprawną usługę osuszania mieszkania. Jestem bardzo... Aneta Profesjonalizm, elastyczność i skuteczność w osuszaniu zalanego mieszkania! (1) Wszystkim, którzy potrzebują skutecznego osuszenia mieszkania czy domu mogę z... mk pełen profesjonalizm (1) Panowie z Drypol okazali się bardzo profesjonalnymi specjalistami, w pełni... Sylwia Drypol (1) Jestem pod duzym wrazeniem fachowosci , solidnosci oraz punktualnosci... if Osuszacz (1) Miły kontakt, urządzenie zgodne z opisem. Ekspresowa wysyłka. Godne polecenia. Piotr Polecam! (1) Witam, chciałbym serdecznie polecić firmę Dry-pol. Swietny kontakt,... Paweł Polecam (1) Świetny kontakt, profesjonalne podejście do problemu– polecam! Tomek Firma godna polecenia (1) Świetne pro-klientowskie podejście, miła i fachowa obsługa, korzystanie z... Paweł Damian Dubicki - opinia (2) Mieszkam w budynku, który ma ponad 100 lat i jest już zabytkiem. Próbowałem... Damian Dubicki zadowolona klientka (1) Polecam firmę rzetelne podejście do swojej pracy. Panowie osuszający moje... Julia kłos Pomiary wilgotności (1) Skorzystałam z usługi pomiarów wilgotności w związku z zakupem mieszkania.... Martyna solidna firma Dry Pol (1) Dwa razy korzystałam z usług firmy Dry- Pol , polecam wszystkim , kto bedzie... Maria Osuszacz (1) Osuszacze Kupiłam osuszacz od tej firmy. Bardzo mili fachowcy doradzili mi... Bronis lawa Zadowolona Klientka (1) Panowie z tej firmy to profesjonaliści. Zrobili dokładne pomiary i... Alina Z czystym sumieniem polecam. (1) Korzystałem z usług tej firmy po zalaniu mieszkania w Oliwie. Jestem... Radosław Raszkiewicz