Drzwi zewnętrzne Aluhaus - warto?

Dzień dobry, Chcemy wymienić stare drzwi na nowe. Stwierdziliśmy z mężem, że pójdziemy w drzwi aluminiowe. Zainteresowała nas oferta firmy Aluhaus. W związku z tym chcemy zapytać, czy ma ktoś może drzwi lub inne produkty od tego producenta i mógłby podzielić się swoją opinią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam drzwi model Tiberius z Aluhaus z szybami matowymi oraz aplikacjami ze stali nierdzewnej, do tego oczywiście pochwyt od strony zewnętrznej, a od środku mamy klamkę. Drzwi zdecydowanie polecam, solidne, mocne. Sąsiad ma śmieszną sytuację bo zamówił z innej firmy również aluminiowe i otwierają mu się jak słońce na nie pada. U nas taka sytuacja nie miała miejsca. Nie mam zastrzeżeń do drzwi bardzo polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My myśleliśmy nad tym modelem, ale ostatecznie wybór padł na Albus. Ładne, nowoczesne i przeszklenia tworzą super efekt wizualny. Jeszcze chodzi o kwestie techniczne to na pewno w domu jest ciszej i ciepło nie ucieka, bo drzwi są szczelne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak sprawdzić, czy w Opolu mogę zamówić drzwi tej firmy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie Aluhaus masz zakładkę "Gdzie kupić" z tego co widzę to w Opolu nie ma partnera Aluhaus, musiałbyś jechać do Brzegu albo skontaktować się z nimi, czy można zamówić online.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź http://asdecor.pl/przyczyny-rosnacej-popularnosci-wkladek-antywlamaniowych/ doskonały wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drzwi zewnętrzne Aluhaus - warto?

Aluhaus polecam mam ich drzwi trzeci rok, nic się z nimi nie dzieje nie ma odkształceń czy odbarwień. Solidnie wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drzwi zewnętrzne Aluhaus - warto?

Myślę, że to rozsądny wybór, ponieważ firma cieszy się dobrą sławą. Poza tym to polski producent, a ja uważam, że trzeba wspierać rodzime firmy. Sam też będę od nich zamawiać drzwi prawdopodobnie. Czekamy jednak aż na wiosne ruszy kontynuacja naszej budowy i zamkniemy stan surowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drzwi zewnętrzne Aluhaus - warto?

I jaka decyzja? Ja jakbym miał drugi raz zamawiać to też bym wybrać Aluhaus i ten konkretny model, który mamy Tiberius. Fajne ozdobne przeszklenia, pochwyt mam i od wewnątrz i na zewnątrz, także drzwi wyglądają na prawdę nowocześnie. Duży plus za dźwiękochłonność, nie sądziłem, że będzie tak duża różnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drzwi zewnętrzne Aluhaus - warto?

Decyzja z Waszą pomocą - Aluhaus tylko inny model niż zakładaliśmy i powiększyliśmy nieco otwór na drzwi, aby naświetla boczne zmieścić, ponieważ bardzo mi się to podobało w rożnych projektach domów. Z drzwi jestem mega zadowolona już jesteśmy po montażu. Pochwaliłabym się zdjęciami ale nie mam jak tu wrzucić. Musicie mi wierzyć na słowo. Swoją drogą fajnym sposobem lakierują drzwi, bo wizualnie jak drewniana struktura jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę zapytać tutaj, bardzo chętnie podpowiedzą. Bardzo dobrzy specjaliści: Proszę zapytać tutaj, bardzo chętnie podpowiedzą. Bardzo dobrzy specjaliści: https://www.trojmiasto.pl/Dom-Styl-o50957.html Dom i Styl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tutaj link https://www.trojmiasto.pl/Dom-Styl-o50957.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drzwi zewnętrzne Aluhaus - warto?

Moim zdaniem i według mojego doświadczenia tak. Jeden z wiodących producentów drzwi aluminiowych. Jak szukasz czegoś porządnego to na pewno warto do nich pójść, ale porównaj sobie też innych producentów. My porównaliśmy ofertę Horman i jeszcze jednej firmy no i Aluhaus najlepiej wypadło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Horman droższy. Aluhaus ma chyba lepszy stosunek ceny do jakości, u nas wycena korzystniejsza od nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego warto? Masz przede wszystkim nieporównywalnie lepszą jakość drzwi zewnętrznych niż te marketowe, które co najwyżej nadają się między wiatrołapem, a wnętrzem domu... Drzwi zewnętrzne muszą być solidne, a Aluhaus w tej kwestii jest jednym z liderów obecnie w PL.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto. Producent dobry, polski, a drzwi zewnętrzne premium. Nie nastawiaj się na marketowe ceny, ale na dobry stosunek ceny do jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 100% polecam. Lepszych drzwi nie znalazłem i mówię tu o dobrych stosunku ceny do jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam moje drzwi - model Nila (Aluhaus). Mają frezowania na powierzchni, nie mają przeszkleń, ale u nas jest doświetlenie po jednej stronie. Na takich minimalistycznych drzwiach fajnie wygląda pochwyt. U nas z ukrytym przyciskiem do otwierania. Ponadto jako ciekawostkę powiem, że drzwi można sparować z aplikacją i mieć kontrolę nad mechanizmem otwarcia zamknięcia. Ja jestem zadowolony, dobrze zainwestowałem pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne bardzo, ale moim zdaniem przeszklenia tylko dodają uroku ;) U nas dwa przeszklenia w pionie (model Publius) ten sam producent. Szyba mleczna. Nie mamy doświetleń po bokach, bo dobieraliśmy drzwi pod otwór drzwiowy, ale wyszło super. Mamy też ocieplony próg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam! Mam drzwi model Titus już 2 lata. Nie mam uwag. Zero odkształceń, odbarwień izolacyjność na 5+!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam. Cztery lata temu montowane, dalej wyglądają jak nowe i są szczelne co najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam drzwi Adora z Aluhaus i polecam. Solidne, ciepłe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam drzwi z KMT. Zdecydowaliśmy się na zakup stalowych bo bardzo dobrze pasują do naszego domu. Mają świetne parametry techniczne, mocne i solidnie wykonane. Energooszczędność na super poziomie. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, teraz energooszczędne drzwi to totalny must have już nie widzi mi się ekologa, tylko serio przekłada się to na rachunki za energię. wiadomo jak to jest teraz, inflacja, kryzys energetyczny, trzeba sobie radzić na różne sposoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam drzwi Titus, mleczna szyba, ciepły próg. Jestem zadowolony z jakości drzwi. Tanie nie były ale moim zdaniem są wykonane mega solidnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam producenta! Zamawiałam u niego drzwi i okna aluminiowe. Super jakość i terminowa realizacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega polecam. Trafiliśmy na świetnych sprzedawców w salonie partnera w Katowicach. Dużo nam wyjaśnił pokazał też propozycje innych producentów m.in. Hormann ale byliśmy zdecydowani na Aluhaus i on nas utwierdził w tym. Wybraliśmy model Publius, szerokość 90, ciepły próg, odcień winchester. Drzwi są szczelne i ciepłe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupowaliśmy drzwi zewnętrzne w firmie Marsel z Goleniowa pod Szczecinem i zdecydowanie polecam. Produkują aluminiową stolarkę w znanych systemach Schüco, które są polecane przez wszystkich specjalistów za wysoką stabilność wymiarową, izolacyjność cieplną i przemyślane rozwiązania konstrukcyjne. My wybraliśmy drzwi z bocznymi doświetlami i prezentują się bardzo efektownie, a ponadto są bardzo ciepłe i dobrze izolują od hałasów z zewnątrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto. Nie są najtańsi, ale jakość to też cena. Są też oczywiście droższe firmy, ale ja uważam, że Aluhaus ma dobry stosunek ceny do jakości i fajny wybór modeli drzwi zewnętrznych. Mają też okna aluminiowe jakby ktoś szukał. Ja potrzebowałem samych drzwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobają mi się drzwi tej firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Drzwi zewnętrzne Aluhaus - warto?

Ja tam polecam. Mamy od 3 lat drzwi Aluhaus i nic się z nimi nie dzieje. Ciepło nie ucieka, a do tego wyciszają. Czego chcieć więcej. Estetyka kwestia gustu ja chciałem aluminiowe i mi się podobają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...