Dramat gastronomiczny (1) Zachęciły nas bardzo pozytywne opinie na temat tego miejsca. Zachęceni... Wojtek Super (1) świetne miejsce dla wszystkich, młodych starych, z dziećmi i bez, na kawę, na... Teresa Dwie Zmiany (1) Wspaniałe miejsce! Cudowna obsługa! Boskie jedzenie. Będę tam wracać kiedy... Maksymiliana Podpuszczka
Czlowiek - opinia (1) Dobra kuchnia, wspaniały wystrój, ekstra obsługa, ale trochę zawyżone ceny... Czlowiek Artystyczny SYF (1) Witam! Jako artysta mieszkajacy w Sopocie cieszyłem się gdy usłyszałem o nowo... Michał plusy dodatnie i plusy ujemne (2) lokal - bardzo fajny wystrój, dość dużo miejsca, obsługa bardzo miła, fajny... gawiedz Jedno z najfajniejszych miejsc w Sopocie (2) Super obsługa, bajeczna lemoniada z goździkami, spory wybór piwa. Można... Agata super klub (1) niepowtarzalna atmosfera; nowoczesny nietuzinkowy wystrój; zaskakująco dobre... wersalm Dwie Zmiany to fajne miejsce (1) Jest to bardzo fajne miejsce, nie wiem czy bardziej kawiarnia czy... Magda Jot Cool miejsce w Sopocie (1) Bardzo miłe miejsce i fajna obsługa, dobra kawa. Tego właśnie w Sopocie mi... Hanka Rzadko dodaję opinie w Internecie. (1) Zacznę od negatywów. Toaleta o 21.00 w sobotę brudna tak, że ciężko... Magda