Marta Rudnicka - opinia (1) Piękne miejsce, lecz nie podążające za potrzebami osób które maja chęć... Marta Rudnicka Przereklamowane. Zdecydowanie nie polecam. (1) Pięć gwiazdek to kompletne nieporozumienie. Właściciele nie mają pojęcia, że... Gość Obsługa!! (2) Zgadzam się z opinią, że obsłudze brak profesjonalizmu. Dwukrotnie prosiłam o... GBN
Hotel znajdujący się w przepięknym miejscu. (1) Niesamowita atmosfera, nieziemska kuchnia, niezawodna, pomocna - obsługa.... Niebieskooki nie polecam!!! (1) Generalnie hotel jest ok.Jednak obsluga recepcji i Pani Sabina wiele psuje... pati Bardzo ciekawe miejsce! (1) Bardzo ciekawe miejsce do spędzenia czasu we dwoje, bogata oferta zabiegów w... Iza Restauracja (1) Smaczne jedzenie, piękne wnętrza, minusy: flizelinowe serwety, obsługa miła,... Gość Piękne miejsce (1) Spędziłam tam niezwykły weekend z moim mężem.Wspaniałe, romantyczne miejsce.... Karolina pełen relaks (1) Spędziliśmy w hotelu Dwór Oliwski uroczy weekend pod koniec maja. Dzieci... Rodzina z Piły Świetne miejsce na relaks (1) Spędziliśmy dwa dni, a czuliśmy się jakby miną tydzień. Super SPA bardzo... Marian 5 gwiazdek!? CONAJMNIEJ o jedną za dużo... (1) Krótko i zwięźle o minusach: - brudny materac sofy, która służyła za dostawkę... Mini Morris Lepiej być nie może (1) Piękny hotel w luksusowym, ale ciepłym stylu. Jedzenie przepyszne, nie... Katie B. Klimatyczne miejsce (1) W Dworze Oliwskim spędziliśmy rocznicę ślubu. Urzekło nas położenie hotelu -... Anna z dziećmi STOP (3) Witam, dzisiaj byłam w restauracji w Dworze Oliwskim z małym dzieckiem (dwa... Barbara przepiękne i wyjątkowe miejsce dla wymagających (1) extra wspaniale kristof