Dział reklamacji( część pracowników) to tylko nazwa bez pokrycia

W dniu 13.10.14 napisałem do działu reklamacji mejla o treści: \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ Witam (...)
dnia 24.07.2013 dot. pominiętych napraw elewacji budynek 27c/b.
Do dnia dzisiejszego nie zostala wykonana ani jedna naprawa
wyszczegolniona w mejlu, ktory otrzymala Pani w 24.07.2013 a
potwierdzila Pani przyjecie reklamacji w dniu 26.09.2013

W dniu 27.10.14 otrzymałem mejla z odpowiedzią: Witam Pana
Dziękuję za przesłaną informację
Skonsultuję sprawę z pozostałymi pracownikami i w przyszłym tygodniu odniosę
się do Pana wiadomości

Pozdrawiam


Dziś jest dzień 18.12.14 i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi! Typowe traktowanie klienta po sprzedaży....
Ostrzegam wszystkich, którzy nie przypilnują niektórych pracowników działu reklamacji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie,

w imieniu całej firmy przepraszam Pana za długie oczekiwanie na odpowiedź. Mamy świadomość, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Staramy się odpowiadać na bieżąco na korespondencję otrzymaną od naszych Klientów, jednak może się zdarzyć – i tak stało się w tym wypadku – że przy dużej liczbie zadań do wykonania jakaś sprawa umyka. Aby m.in. zapobiegać takim sytuacjom obecnie pracujemy nad systemem, który pozwoli lepiej zarządzać kontaktami z Klientami (nowy system CRM), efekty tych prac będą widoczne pod koniec bieżącego roku.
Na szczęście fakt, iż otrzymał Pan odpowiedź dopiero 30 grudnia nie wpłynął na termin naprawy usterki – bowiem z powodu warunków atmosferycznych do koniecznych prac będziemy mogli przystąpić dopiero na wiosnę. Co oczywiście nas nie usprawiedliwia i nie zmienia faktu, iż chcemy, aby nasi Klienci byli informowani jak najszybciej to możliwe o wszystkich sprawach związanych ze zgłaszanymi reklamacjami i czuli się komfortowo w kontakcie z nami. Proszę uwierzyć, że brak odpowiedzi z naszej strony w ustalonym terminie nie wynikał w żadnym razie ze złej woli i przyjąć jeszcze raz szczere przeprosiny.

Bartosz Podgórczyk
Dyrektor Działu Marketingu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Odpowiedź obiektu

Naprawa elewacji została wykonana zgodnie z obietnicą. Dziękuję za to co dawno powinno być wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2