EURO STYL

Deweloperzy

Gdańsk, Leszczynowa 6

Piotr - ocena (1) Rowerownia zalana a komórki lokatorskie w grzybie deweloper nawet nie próbuję... Piotr Agata - ocena (1) Absolutnie nie polecam nerwów jakie kosztuje konieczność zgłoszenia usterki... Agata Anna Grabowska - ocena (1) Nigdy więcej nie zakupie mieszkania od firmy Euro Styl.Jak kupowałam... Anna Grabowska
Bartosz - ocena (1) Bardzo dobry deweloper - szeroka oferta, świetna obsługa, super jakość... Bartosz A.G. - opinia (1) Jedne z najładniejszych osiedli jakie miałam możliwość oglądać. Dużo zieleni,... A.G. Marek - opinia (1) Trzeba uważać na tego dewelopera, narzucają kupującym mieszkania , zarządcę... Marek Katarzyna - opinia (1) Bardzo dobry deweloper. Ciekawa oferta mieszkaniowa, wysoka jakość i... Katarzyna LJ - opinia (1) nierozpatrzone reklamacje, hale śmietankowe niezgodne z prawem, bezczelne... LJ BP - opinia (1) Bardzo dobry deweloper, polecam BP Klient - opinia (1) Ogółem jestem zadowolona, przede wszystkim wielki plus za to, że nie... Klient impuls etap 2 (1) Miła obsługa, przy dobrej jakosci cen. Problemy zaczynają się po odbiorze... Zawiedziony dział reklamacji (2) Euro Styl i sam w sobie oraz jego pracownicy prezentują się bardzo dobrze do... Mieszkaniec Osiedla Futura Park Osiedle futura park (2) Obsługa jest w porządku do momentu zakupu. Później pojawia się problem - na... Adam Dobra jakość! (2) Miła, rzeczowa obsługa. Doceniam też terminowość Euro Styl i wysoką jakość,... Krystyna K. Eurostyl - mieszkanie - MEZZO (2) Bardzo miła i profesjonalna obsługa w biurze sprzedaży w Gdańsku. Otrzymałem... Wojtek Osiedle AMARENO w Gdyni zbudowane przez ES (2) Odbiór mieszkania 13 kwietnia 2015 i: - mamy bramę osiedlową, którą w kółko... jo SZCZERZE ODRADZAM (2) Z góry odradzam współpracę z tym deweloperem. Obsługa klienta - w zasadzie... GR IDEA - jestem na TAK (1) Długo zastanawiałem się nad wyborem mieszania. Szukałem czegoś "innego" i... Piotr mieszkanie (1) Polecam. Dodatkowo bardzo dobra lokalizacja. Gosia dobra jakość :) (1) Zakupiliśmy z żoną mieszkanie we wrześniu 2016 roku, jakość wykonania termin... Przemek