EURO STYL

Deweloperzy

Gdańsk, Leszczynowa 6

Polecam! (1) A ja mam pozytywne doświadczenia z tym deweloperem. Osiedle dobrze się... AM Mieszkania na parterze bez prądu i wody (1) Kupiłam mieszkanie na parterze i dostałam mieszkanie z ogródkiem bez kranu na... Anna Ostrożnie z zakupem (1) Witam serdecznie, i ja podpisuje się pod wszystkim zarzutami dotyczącymi... BB
Reklamacja na osiedlu nad jeziorem...niedlugo minie rok czasu...a tu cisza (1) ze strony dzialu reklamacji. Poczekam do wrzesnia a potem kierujemy razem w... To nie tak powinno byc- mieszkan grzyb w piwnicy (2) Po 2 m-cach od dnia odebrania mieszkania zgłosiłam pleśń w piwnicy,dostałam... Nawigator B2 Szczerze odradzam (1) i rowniez dobrze radze przyjrzec sie zasadom gwarancji i napraw. Obsluga... Marzena Rewelacja- mieszkanka Osiedla Morskiego (1) Jestem mieszkanką Osiedla Morskiego od ponad roku i jestem mile zaskoczona... Joanna Trudno o tak dobrego Dewelopera (1) Ja dla mnie jedni z lepszych deweloperów Trójmiasta. Panie z działu sprzedaży... Jacky Idealny deweloper (1) Kupiłam mieszkanie na jednym z osiedli i nie mam zadnych zastrzezen. Obsługa... Agnieszka Pablo - opinia (1) Jeden z niewielu deweloperów gdzie wszystko jest profesjonalnie załatwione.... Pablo Super jakość (1) Dobra jakość, polecam Kupiłem dom od Eurostylu i jestem bardzo zadowolony.... Bartosz Ładnie tylko na papierze i przed zakupem (1) Niestety, tylko wtedy, gdy kuszą by kupić wszystko jak w bajce. Potem bajka... Agata Totalna Ignorancja (1) Witam. Odbierając mieszkanie 26 lipca 2012 byłem w szoku, i żałowałem zakupu.... Hydraulik Niekompetencja... (1) Dokonałem zakupu mieszkania...Nie będę przytłaczał was długą opowieścią o... Sebastian UWAGA! Radze sie przyjrzc zapisom odnosnie napraw i gwarancji. Obsługa bardzo niemiła - zarówno odnosnie reklamacji jak i na (2) UWAGA! Radze sie przyjrzc zapisom odnosnie napraw i gwarancji. Obsługa bardzo... Aleksandra Właśnie kupiłem mieszkanko (1) Kupiłem mieszkanie na osiedlu nawigator w Gdyni. Czekam na odbiór, ma być... DG george - opinia (2) mila obsluga ale nic poza tym ....szkoda "gadac" george Dzik (1) Kupiłem mieszkanie na Nowym Horyzoncie. Póki co jestem zadowolony. Oczywiście... Dzik Gorąco polecam (1) Jestem właścicielką mieszkania na osiedlu Nowy Horyzont i szczerze polecam... kb Rewelacja (1) Kupiłem mieszkanie na osiedlu Pana Tadeusza. Przez cały czas załatwiania... Maciek