Kiedy szukałam szkoły, w której mogłabym zacząć kurs na prawo jazdy kat. B, przeczytałam zamieszczone tu opnie i nie mogłam wyjść z podziwu, że wszystkie są pozytywne. Teraz sama, po zdanym niedawno egzaminie, zamieszczam tu pozytywną opinię.
Co świadczy więc o tej wyjątkowości GDprawko?
GDprawko to przede wszystkim WSPANIALI LUDZIE!!!
Paweł, prowadząc teorię, potrafił w mega prosty sposób wyjaśnić najtrudniejsze drogowe zawiłości a Patryk w zabawny sposób wyjaśniał tajniki pierwszej pomocy:)
Jednak najważniejszym człowiekiem w GDprawko jest ADAM. To On dba o każdy szczegół, który sprawia, że ta szkoła jazdy jest tak wyjątkowa. Miałam również to szczęście, że to właśnie Adam był moim instruktorem. To profesjonalista w każdym calu. Przejeździł ze mną dokładnie trasy egzaminacyjne, pokazał wszystkie pułapki czyhające na drodze i udzielił wielu cennych rad.
Dziękuję Ci, Adamie, za Twoją cierpliwość, zaangażowanie i ogromny spokój, za optymizm i poczucie humoru:) Najbardziej dziękuję Ci za to, że zawsze we mnie wierzyłeś!
GDprawko tworzą ludzie z ogromną wiedzą i pasją, dlatego szczerze wszystkim polecam tę szkołę jazdy. W GDprawko każdy może poczuć się kimś wyjątkowym :)