Dziękuję,dziękuję i jeszcze raz dziękuję!

Jestem niesamowicie wdzięczna Panu Arturowi za to,że dzisiaj śmiało jeżdżę po mieście,co w niedalekiej przeszłości spędzało mi sen z powiek. Bałam się wsiąść za kółko,pomimo faktu, iż prawo jazdy w kieszeni miałam kilka lat. Pan Artur okazał się cierpliwym, bardzo życzliwym nauczycielem. Lekcje były prowadzone w miłej,przyjaznej atmosferze,co tylko sprzyjało rozładowaniu napięcia z jakim wsiadałam za kółko. Szczerze polecam tę szkołę każdemu, kto tak jak ja na samą myśl o jeździe był sparaliżowany. Żałuję,że tak długo zwlekałam. Pan Artur to przemiły człowiek,którego zapamiętam na długo-jak i pewnie wszyscy,którzy mieli przyjemność go poznać,niesamowity człowiek z nietuzinkowym poczuciem humoru.Jeszcze raz dziękuję Panu Arturowi za wszelką pomoc, wszystkie cenne rady i znoszenie mojego gadulstwa, pozdrawiam serdecznie, a wszystkim wahającym się czy wybrać tę szkołę-powiem,że świadczę własnym przykładem,że będzie to najlepsza decyzja w ich życiu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziekuje za opinie :) Ciesze sie ze juz smigasz bez obaw po naszych drogach. Rowniez bardzo milo wspominam wspolprace i zycze sobie wiecej Takich Kursantow/ek :) A teraz jezdzic jezdzic jezdzic. Pozdrawiam Artur ALDA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0