ALDA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Emilii Hoene 6

Weronika Kwiatkowska - opinia (1) Z całego serca polecam szkołę jazdy ALDA oraz instruktora Pana Artura, który... Weronika Kwiatkowska Sylwia - opinia (1) Bardzo dziękuję Panu Arturowi za przekazaną wiedzę i cierpliwość, dziękuję... Sylwia Daniel - opinia (1) Szczere podziękowania dla Pana Artura z ALDA. Miałem przyjemność szkolić się... Daniel
Małgorzata Szurpicka - opinia (1) Bardzo polecam! Jeśli chodzi o teorię wszystko jasno i zrozumiale wyjaśnione.... Małgorzata Szurpicka Kamil - opinia (1) Bardzo dobre uwagi podczas jazdy egzamin zdany za pierwszym razem także... Kamil Radek - opinia (1) Polecam, dodatkowe jazdy z Panem Arturem pozwoliły mi zdać egzamin. Wszystko... Radek Ewa - opinia (1) Polecam osk alda z całego serca!!! Przygotowanie do egzaminu oraz podejście... Ewa Kursantka - opinia (1) Polecam! Pan Artur stara się nauczyć jak najlepiej. Myślałam, że nigdy tego... Kursantka Kamil - opinia (1) Bardzo świetnie zorganizowana szkoła nauki jazdy i wyrozumiała. Miałem długą... Kamil Bożena - opinia (1) Po 6 latach od zdania egzaminu teoretycznego postanowiłam przystąpić do... Bożena Natalia - opinia (1) Gorąco polecam tę szkołę.Trasę egzaminu przerabiałam na jazdach więc nic nie... Natalia Aleksandra - opinia (1) Pan Artur najlepszy w 3city !! Zdałam po lekcjach z nim za pierwszym razem!... Aleksandra Ania - opinia (1) Pan Artur bardzo dobrze uczy jeździć, omawia każdy szczegół, cierpliwy.... Ania Izabela - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam osk alda. egzamin teoretyczny oraz praktyczny... Izabela Kamila - opinia (1) Szkoła jazdy godna polecenia :) Pan Artur bardzo sympatyczny, cierpliwy i... Kamila Maciek - opinia (1) Bardzo gorąco polecam tą szkole jazdy. Profesjonalne podejście. Wszystkie... Maciek Beata K. - opinia (1) Najlepszy Instruktor do jakiego mogłam trafić - Pan Artur. Wykłady... Beata K. Jarosław - opinia (1) Wszystko na wielki Plus wykłady jak i sama nauka jazdy Jarosław Michał Wojciechowski - opinia (1) Indywidualne podejście do kursanta w tej szkole przekłada się na szybkie i... Michał Wojciechowski Polecam (1) Wszystko OK. Bardzo dobra szkoła nauki jazdy. Dobry instruktor, plus miła... Julia