ALDA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Emilii Hoene 6

Natalia - opinia (1) Gorąco polecam tę szkołę.Trasę egzaminu przerabiałam na jazdach więc nic nie... Natalia Aleksandra - opinia (1) Pan Artur najlepszy w 3city !! Zdałam po lekcjach z nim za pierwszym razem!... Aleksandra Ania - opinia (1) Pan Artur bardzo dobrze uczy jeździć, omawia każdy szczegół, cierpliwy.... Ania
Izabela - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam osk alda. egzamin teoretyczny oraz praktyczny... Izabela Kamila - opinia (1) Szkoła jazdy godna polecenia :) Pan Artur bardzo sympatyczny, cierpliwy i... Kamila Maciek - opinia (1) Bardzo gorąco polecam tą szkole jazdy. Profesjonalne podejście. Wszystkie... Maciek Beata K. - opinia (1) Najlepszy Instruktor do jakiego mogłam trafić - Pan Artur. Wykłady... Beata K. Jarosław - opinia (1) Wszystko na wielki Plus wykłady jak i sama nauka jazdy Jarosław Michał Wojciechowski - opinia (1) Indywidualne podejście do kursanta w tej szkole przekłada się na szybkie i... Michał Wojciechowski Polecam (1) Wszystko OK. Bardzo dobra szkoła nauki jazdy. Dobry instruktor, plus miła... Julia Polecam (1) Serdecznie polecam, szkoła jazdy taka jaka powinna być. Pan Artur to świetny... Maciej Zieliński Genialny instruktor! (1) "Witam w ten piękny poniedziałkowy poranek słoneczny!" Ośrodek został mi... Piotr Polecam!!! (1) Szkoła godna zaufania. Bezstresowe nauczanie, Pan Artur bardzo miły,... Wiktoria Szkoła godna polecenia!!! (1) Moja sytuacja była beznadziejna. Prawo jazdy zdawałam z przerwami od siedmiu... Anna Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem! (1) Z całego serca polecam osk alda. Instruktorzy: Pan Artur i Pan Marcin godni... Agnieszka najlepsza alda polecam :) (1) Egzamin praktyczny i teoretyczny zdany za pierwszym razem.bardzo polecam ta... Agata:) Opinia (1) ALDA to przede wszystkim świetne przygotowanie do egzaminu, pełen... anonimowy Zdałam za pierwszym razem! :) (1) Zdałam za pierwszym razem :) Do Pana Artura przyszłam z innej szkoły jazdy,... Zdałam za pierwszym razem :) Bardzo Polecam! (1) Wybrałem Alde bo zdawał tam mój ojciec I nie żałuję wyboru. Lekcje bardzo... Kuba Fliciński Opinia (1) Przyjazny instruktor, zajęcia teoretyczne nie były aż tak nudne, byłem bardzo... Bartek