ALDA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Emilii Hoene 6

Każdemu polecam (1) Każdemu polecam kto trafił na te stronę i zastanawia się czy w tym Ośrodku... Emilia K Najlepszy ośrodek szkolenia przyszłych kierowców! (1) Współpracowałam z Panem Arturem przez 3 miesiące i muszę przyznać, że jestem... Pati Polecam. (1) W powyższej szkole odbyłem kilka godzin jazd doszkalających, aby po... Piotr
POLECAM (1) POLECAM osk ALDA z czystym sumieniem. Pan Artur jest świetnym nauczycielem... Edyta MEGA POZYTYW! (1) Gorąco i szczerze polecam ten Ośrodek Szkolenia Kierowców. Zajęcia z teorii... Emilia Polecam ! (1) Bardzo serdecznie polecam naukę jazdy z Panem Arturem, miła atmosfera wraz z... Agata Polecam! (1) Egzamin praktyczny i teoretyczny zdany za pierwszym razem. Mimo, że... Marlena Gorąco polecam! (1) Polecam OSK Alda, oba egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem. Chodź... Julia 100 % (1) Gorąco polecam ! Od samego początku wszystko wyłożone jasno i klarownie.... Eveline Najlepszy OSK w Gdańsku! (1) Teoria zdana za drugim razem (ale to tylko moje lenistwo), praktyka za... Dagmara Lepiej się nie da! (1) Lepiej trafić nie można niż jak do Pana Artura. Oba egzaminy państwowe zdane... Bartłomiej Gorąco polecam!! (1) Polecam osk ALDA. Zdałam egzaminy praktyczny jak i teoretyczny w PORDzie za... Sylwia Piotr (1) Na luzie za pierwszym! Pan Artur to złoty człowiek, na kazdego znajdzie receptę! Piotr Polecam! (1) Moi znajomi gorąco polecali mi ten ośrodek, więc miałam co do niego wysokie... Julia Zdecydowanie POLECAM ! (1) Profesjonalizm, bogata wiedza, podejście do Kursanta, tak właśnie w wielkim... Ewelina Pan Artur jest the best! Goraco polecam! (1) Zdecydowalam sie na wziecie lekcji doszkalajacych jazdy samochodem po... Ida Prawo Jazdy (1) Polecam bardzo gorąco OSK ALDA !!! Dzięki Panu Arturowi bez problemu zdałam... Sandra Serdecznie polecam!!! (1) Polecam wszystkim, którzy chcą naprawdę nauczyć się jeździć. Instruktor pan... Iza POLECAM (1) polecam, dokupiłam dodatkowe godziny właśnie u Pana Artura, ponieważ z mojej... Marta POLECAM!!! (1) Pan Artur jest mega profesjonalnym instruktorem. Tylko dzięki Niemu zdałam... Sandra