ALDA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Emilii Hoene 6

Polecam (1) Serdecznie polecam, szkoła jazdy taka jaka powinna być. Pan Artur to świetny... Maciej Zieliński Genialny instruktor! (1) "Witam w ten piękny poniedziałkowy poranek słoneczny!" Ośrodek został mi... Piotr Polecam!!! (1) Szkoła godna zaufania. Bezstresowe nauczanie, Pan Artur bardzo miły,... Wiktoria
Szkoła godna polecenia!!! (1) Moja sytuacja była beznadziejna. Prawo jazdy zdawałam z przerwami od siedmiu... Anna Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem! (1) Z całego serca polecam osk alda. Instruktorzy: Pan Artur i Pan Marcin godni... Agnieszka najlepsza alda polecam :) (1) Egzamin praktyczny i teoretyczny zdany za pierwszym razem.bardzo polecam ta... Agata:) Opinia (1) ALDA to przede wszystkim świetne przygotowanie do egzaminu, pełen... anonimowy Zdałam za pierwszym razem! :) (1) Zdałam za pierwszym razem :) Do Pana Artura przyszłam z innej szkoły jazdy,... Zdałam za pierwszym razem :) Bardzo Polecam! (1) Wybrałem Alde bo zdawał tam mój ojciec I nie żałuję wyboru. Lekcje bardzo... Kuba Fliciński Opinia (1) Przyjazny instruktor, zajęcia teoretyczne nie były aż tak nudne, byłem bardzo... Bartek Najlepsza szkoła nauki jazdy! (1) Bardzo serdecznie polecam osk alda, wszystkim tym, którzy chcą uczyć się od... Joanna Tylko ALDA :) :) (1) Polecam najlepsza szkoła jazdy . Pan Artur najlepszy instruktor miałem... Rafał Polecam wszystkim osk Alda (1) Witam wszystkich Bardzo goraco polecam pana Artura jest znakomitym... Agnieszka Polecam (1) Również miałem szczęście trafić na pana Artura. Bardzo dobre i profesjonalne... Konrad Najlepsi z najlepszych (1) Chce podziękować panu Arturowi za cierpliwosc i nauczenie mnie jezdzenia... Marcin Wilk ALDA (1) Po 3-letniej przerwie poszłam na jazdy dodatkowe. Pan Artur w efektywny... Ola Zdecydowanie polecam (1) Najlepszy ośrodek w trójmieście. Jestem bardzo zadowolona z poziomu... Kasia Bardzo dobra szkoła jazdy (1) Z panem Arturem to nie ma bata by się nie nauczyć dobrze jeździć, egzamin... Bartoni Nauczą każdego :) (1) Alda ośrodek szkolenia kierowców ... pewnie że tak i to na 100% ! Bo... Ola ALDA (1) Szczerze polecam OSK ALDA. Pan Artur to przesympatyczny i bardzo rzeczowy... Kamil z Danii