ALDA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Emilii Hoene 6

Rewelacja (1) Pan Artur naprawde ma doskonałe podejście. Wszysko tłumaczy i nawet jak nie... Kursantka Zdane! (2) Jestem bardzo zadowolony z faktu, że wybrałem ten ośrodek szkolenia... Krzysztof Sportowiec Pozytywnie. (2) Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem, egzamin praktyczny również.... Tomasz K.
Polecam :) (2) Teoria ciekawie prowadzona, Pan Artur zawsze z uśmiechem na twarzy wszystko... Natalia Rewelacja (2) Jestem bardzo zadowolony z faktu, że wybrałem ten ośrodek. Zajęcia... Michał Egzamin zdany (2) Bardzo dobry ośrodek.Egzamin zdany,co prawda za drógim razem-prosty błąd za... Adam uzasadnienie (2) ALDA to skuteczna i profesjonalna szkoła jazdy mająca przemiłych... Adam Lamczyk polecam (2) wybralam ten osrodek ze wzgledu na jego bardzo dobra opinie. teoria... Monika POLECAM (2) Wybór tego ośrodka był jednym z moich najlepszych decyzji. Można go wyróżnić... Monika polecam (2) Polecam wszystkim osobą, które chcą dobrze przygotować się do egzaminu na... Agata Polecam szkołe "ALDA" (2) Po pierwsze chciałbym podziękować za perfekcyjne przygotowanie mnie do... Marcin Kuźmicz Szkoła godna polecenia (2) Profesjonalna szkoła jazdy. Solidne przygotowanie teoretyczne i... Gosia Najlepsi! Polecam! (2) Bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców. Zajęcia teoretyczne są... asia :) Jestem pod wrażeniem jakości nauczania (2) Kurs przebiegł bezstresowo. Pan Artur jest wyjątkowo przystępnym dla młodych... Jacek Serdecznie polecam (2) Serdecznie polecam Pana Artura Wymagający, ostry i bardzo dokładny , czepia... monika rogalik POLECAM (2) Na kurs prawa jazdy zapisałem się w połowie stycznia, ku mojemu zdziwieniu,... Maciek Bardzo dobra szkoła w trójmieście (2) Profesjonalna szkoła jazdy. Polecam wszystkim chcącym w krótkim czasie zostać... cetyryzyna Podziękować (2) Tak jak w nagłówku podziękowania dla Panów Artura i Adriana za świetną... Aleksander C. Marta - opinia (2) Polecam kursy na prawko w ALDA. Kupiłam kilka dodatkowych lekcji z Panem... Marta Polecam! (2) Pełen profesjonalizm oraz ogromny poziom luzu i humoru. Brałem jazdy... Rafał