ALDA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Emilii Hoene 6

Polecam!!! (2) Polecam ALDĘ wszystkim, również tym (podobnym do mnie), całkowicie... Agnieszka Alda (2) Najlepszy ośrodek Szkolenia Kierowców, z najlepszymi instruktorami , Polecam... Michu dziękuję za cierpliwość (2) u Pana Artura uczyłam się się jeździc po Gdansku chociaż kurs prawa jazdy... Joanna
Dorota - opinia (2) Gdy emocje już opadły (a papier w końcu się robi w fabryce papierów... Dorota polecam... (2) polecam ten ośrodek, pan Artur za świetne wykłady , nauka i miła atmosfera... Beata Polecam (2) Wzięłam kilka dodatkowych godzin jazdy i polecam każdemu, cierpliwe... Emi Dziękuje Alda! Polecam wszystkim (2) Chciałbym bardzo podziękowac Panu Arturowi i Panu Adrianowi. za czas który... Nikos Kowalczuk Świetna szkoła (2) Przyjazna atmosfera, bardzo profesjonalna i co najważniejsze efektywna nauka... Michał Dziękuję,dziękuję i jeszcze raz dziękuję! (2) Jestem niesamowicie wdzięczna Panu Arturowi za to,że dzisiaj śmiało jeżdżę po... Marta REWELACJA (2) Polecam Zdałam egzamin perfekt. Pani Małgorzata Lewandowicz? Przemiła osoba,... Gosia T ocena instruktora (3) Jeżdziłem z panem Arturem i polecam każdemu!!!!Fachowa ,konkretna,życiowa i... Paweł Buraczewski Dziękuję za nauke. (2) Dziękuje bardzo, i polecam z czystym sumieniem. Obsługa pierwsza klasa.Nie... Marek Wielkie dzięki Panie Arturze !!! (3) Polecam OSK ALDA – przede wszystkim Pana Artura. Regulaminowe 30... Krystyna aga - opinia (2) Witam wreszcie mi się udało ! Dzięki pomocy Pana Artura za kolejnym... aga Serdecznie Polecam OSK ALDA ! (2) Witam, w piątek zdałem egzamin teoretyczny za pierwszym razem a wczoraj... Paweł Zdecydowanie polecam! (2) Jestem już absolwentem ALDY i bardzo wysoko oceniam część teoretyczną i... Olek Dziękuję bardzo za prawo jazdy w 4 miesiące :) (2) Przed przyjściem do ALDY nigdy nie siedziałam za kierownicą. Dziękuję bardzo... Justyna Polecam z czystym sumieniem!!! (2) Polecam wszystkim kurs w ALDZIE! Co prawda zajęło mi trochę czasu zdanie... Aneta Polecam wszystkim! (1) Bardzo, bardzo polecam wszystkim OSK ALDA! Byłam na kursie nauki jazdy w... Ina Jazdy dodatkowe... (1) Gdy minął miesiąc od momentu złożenia dokumentów w PORD, a termin egzaminu... Łukasz Entuzjasta-Śniegu