Dzika Strefa

Paintball

Milwino Obok Wejherowa, Lipowa 24

Super paintball (1) Serdecznie polecam Dziką Strefę. Profesjonalna obsługa, dobrze przygotowane... Paola Wszystko mega fajnie (1) Na Dziką Strefę trafiłam przypadkiem i nie przepadałam nigdy za tego typu... Barbasia Mega (1) Mega najlepsza miejscówka na kawalerski z paintballem i ogniskiem! Właściciel... Kłak
mocne doznania! (1) polecam przede wszystkim ze względu na mocne i realne doznania podczas walki.... Grzesiek Rewelka ! (1) Elastyczne podejście właściciela do organizacji eventów to zdecydowanie mocna... Futrzak Najlepszy paintball na pomorzu. (1) Byłem na wieczorze kawalerskim. Super lokalizacja - kilka pól do paintballa:... Tomek Warto tam wrócić (1) MEGA lokacja ! Z Gospodarzem da się spokojnie dogadać i zaplanować sobie... Balin Super (1) Jak w tytule. Super spędzony czas, profesjonalna obsługa. Warto kawałek... Marcin Fun, fun, fun (2) Ekstra miejsce, szeroki wybór rozrywek, a wszystko w super cenie. Agnieszka Dzika Strefa (1) Zacnie spędzony czas, szczególnie off-road na quadach - trasa odpowiednia dla... Daria Świetny sprzędzony czas (2) Super podejście do klienta, dobry sprzęt, ciekawe scenariusze ,klimatyczna... aga Świetna zabawa (1) Super miejsce na zabawę w męskiej ekipie! Dobre atrakcje na rozpoczęcie... Piotr Naprawdę polecam! (1) Naprawdę polecam! Prawie wszyscy byliśmy pierwszy raz i świetnie się... Defner Super miejsce (1) Robilismy tam kawalerski. Bylo naprawde super. Quady i paintball :) Paweł Organizatorzy wieczorów kawalerskich!! (1) Po wszystkich atrakcjach jest możliwość zostania pod wiatą . W środku pali... krzys82 gość - opinia (1) Nowy sprzęt, super zabawa oraz fajny klimat . Po imprezie można zostać na... gość klient - opinia (1) Polecam wszystkim Dziką Strefę. Miejsce bardzo klimatyczne , sprzęt w bardzo... klient Polecam !!!!! (1) Duży plus firmy to możliwość zostania po atrakcjach na grillu lub na ognisku.... gość1984 Super zabawa (1) Jesteśmy pod wrażeniem - super organizacja, dobry sprzęt, z*******a obsługa i... E&W Jest OK (1) Genialne miejsce, duży wybór atrakcji i naprawdę przystępne ceny. quader