Karolina - ocena (1) Polecam każdemu organizacje urodzinek w dzikich pląsach i animatorkę p.... Karolina Blondyna - ocena (1) Urodziny w Dzikich Pląsach to strzał w dziesiątkę! Pani Zuzia jest świetną... Blondyna Magdalena - ocena (1) Dzikie Pląsy Borkowo animatorka Zuzia polecam. Pani dobre podejście do... Magdalena
xoxo - ocena (1) Dzień Dziecka w Dzikich Pląsach to był absolutny hit! Dopiero dzisiaj... xoxo Ola - ocena (1) Świetne miejsce! Organizacja urodzin na najlepszym poziomie. Pani Ania... Ola Marta - ocena (1) W Dzikich Pląsach zorganizowaliśmy 5 urodziny naszego syna. Miejsce... Marta Dawid - ocena (1) Bardzo miło mi podzielić się pozytywną opinią na temat sali zabaw Dzikie... Dawid Gosia Krk - ocena (1) Świetnie zorganizowane 3 urodziny mojego malucha- w stylu Psi Patrol... Gosia Krk Magda - ocena (1) Zabawa w Dzikich plasach jak zwykle wyśmienita co wtorek jesteśmy na... Magda Paweł - ocena (1) Super imprezka dla córki w wieku 5 lat, motywem urodzin były eksperymenty.... Paweł Kasia - ocena (1) Bardzo polecam to miejsce na urodziny dla dziecka! Nasza córa Alicja... Kasia Paulina Paulewicz - ocena (1) Bardzo polecam ️ dzieci zachwycone imprezka urodzinowa goście zachwyceni... Paulina Paulewicz Dorota - ocena (1) Dnia 17.12 wyprawialiśmy Naszej Coreczce 8 urodzinki o tematyce Disco Bardzo... Dorota Karina - ocena (1) Urodzinki córeczki zorganizowane bardzo profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem... Karina Patrycja - ocena (1) Najlepsze miejsce na urodzinki w całym Trójmieście. Od kiedy jest sala na... Patrycja Karolina - ocena (1) Profesjonalne przygotowanie i podejście do dzieci powoduje że wszystkie małe... Karolina Kasia - ocena (1) Świetna zabawa dla dzieci, wszystko dobrze zorganizowane. Dzieci i rodzice... Kasia HW - ocena (1) Profesjonalne podejście!!! HW A - ocena (1) Rewelacja i mega zaangażowane panie animatorki! A Małgorzata Rytlewska - ocena (1) Dzieci bardzo fajnie się bawiły, były bardzo zadowolone z imprezy. Pani... Małgorzata Rytlewska