Dzikie lądowisko paralotniarzy okolice Poległych Żołnierzy

Dzień Dobry,

Czy ma ktoś przypadkiem zapisane numery rejestracyjne pojazdów paralotniarzy, którzy urządzili sobie lądowisko na skrzyżowaniu ul. Suchej(Gdynia) i Księżycowej(Bojano) ? Mimo próśb aby nie latali nad domami mają to gdzieś. Więc sprawa wyląduje w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

To co zrobili jest podstawą do zabrania im uprawnień. W przepisach są określone odległości od domostw, nie pozwalają na latanie nad budynkami mieszkalnymi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Istnieje szansa, że może to okazać się niemożliwe, bo jak można zabrać coś , czego ktoś nie ma ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sądząc po ich podejściu i kulturze uprawnienia to oni widzieli chyba tylko na internecie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzikie lądowisko paralotniarzy okolice Poległych Żołnierzy

Niestety nie widzę skąd startują.Mam nadzieję że ktoś się za nich zabierze bo to jest przegięcie co robią.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzikie lądowisko paralotniarzy okolice Poległych Żołnierzy

Startują przy drodze ja granicy Bojana i Gdyni na końcu ulicy Księzycowej. Nastepnym razem przejade się zrobic zdjecie tablic. Z Panami rozmawiać nie będę bo już to robiłem i mają to gdzieś.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Hałas od Trasy Kaszubskiej (17 odpowiedzi)

Dzień Dobry, Czy znane są plany na budowę ekranów akustycznych wzdłuż Trasy Kaszubskiej?...

Niedorozwoje z Ulicy Polarnej znów w natarciu. (13 odpowiedzi)

Znowu rodzinka z Polarnej niegrzesząca inteligencją walą muzyką na pół osiedla. Jak Wam sprawia...

Nowi nachodzcy (31 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie co się zaczyna dziać w Bojanie. Dzisiaj w Biedronce było ich bardzo dużo...