E. Leclerc

Hipermarkety

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Gdańszczanin - opinia (1) Ogromny wybór, uczciwe ceny Gdańszczanin Coloratka - opinia (1) Nie polecam sklep czynny do 21.30 wcześniej do 22 na stronie godzina... Coloratka Krystyna - opinia (1) Duży sklep i duza różnorodność towaru. Obsluga w dziale pieczywa i ciast... Krystyna
Krzysztof - opinia (1) Do niedawna byłem stałym klientem wydając ok 500 zł tygodniowo na zakupy.... Krzysztof SW - opinia (1) Kategorycznie nie polecam zakupy, a zwłaszcza zakupy on-line, w tym sklepie.... SW Z jarzębowska - opinia (1) W dniu 23. 11.2020 była w sklepie na przymorzu Gdańsk o godz 7.30 gdy... Z jarzębowska Irena Kaczmarek - opinia (1) Od lat w tym sklepie robię zakupy. Czasem 2 razy w tygodniu. Ogólnie jestem... Irena Kaczmarek ps - opinia (1) Dowóz ok, jednak przyjechało sporo mniej produktów niż zamówiłem, przez... ps - opinia (2) Nie polecam już tego sklepu i przestałam tam chodzić mimo że mam bardzo... Obsługa dramat ! Nigdy więcej. (1) Nie polecam tego sklepu a obsłudze proponuję przeprowadzić profesjonalne... Justyna zakupy (1) sklep dobrze zaopatrzony ,dużo promocji i przystępne ceny Jest jedno ale... barbara i znowu to samo (2) uwaga na ceny produktów. Wystawiają produkty z ceną widoczną z daleka (... LECH Przestroga. (1) W listopadzie 2017 roku kupiłem rower stacjonarny Dynamic RM-211 .Po... Andrzej Wszystkie owoce i warzywa (1) Wczoraj ok 19 znaleźć świeżą cytrynę czy paprykę graniczyło z cudem. Warzyw i... Monika Uwaga na ceny (3) Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie. Często zdarza się że ceny na półce... guiś Super (1) Wszystko jak być powinno. Duży wybór towaru, świetna strefa bezglutenowych... Marlena brak opini o sklepie leclerk przymorze (1) Witam . Opisalam w sierpniu jaka spotkala Mnie sytuacja na dziale z wedlinami... gosia Zepsuty towar (1) Zakupiłam kabel USB-microUSB firmy omega. Po podłączeniu do prądu w ogóle nie... Zawiedziona upały a zwierzęta (1) Dziś odmówiono mi wejścia na salę ze szczeniakiem trzymanym na rękach. Ja... AL na dziale rybnym (2) Ostatnio poszukując ryb natknęłam się na brzydki zapach pomiędzy mrożonkami a... Joanna