Do wszystkich rodziców chcących powierzyć dziecko "Edu Maluszkowi"!!!
Drodzy rodzice, mój synek uczęszczał do tego przedszkola 1 rok i z bólem serca musiałam go wypisać.Przyczyny były dwie: odległość jaką musieliśmy pokonywać by tam uczęszczał i kwestia finansowa. Urodziła nam się druga stokrotka i musieliśmy zawęzić koszty i posłać synka do państwowego przedszkola pod blokiem.
Ale czy było warto????OCZYWIŚCIE. Mój synek wiele się tam nauczył, tyle wyniósł, stał się bardzo samodzielnym małym człowieczkiem. To tam nauczono go liczyć, odróżniać kolory i tam odstawił swój nocniczek. EDU MALUSZEK to jedna z najlepszych placówek z jakimi się spotkałam. Przekaz informacji od Pań wychowawczyń był zawsze rzetelny, systematyczny i ze wskazaniem na to jak poprowadzić dziecko w domu, jakich metod używać, aby mu pomóc. Codziennie wiedziałam jak synek zachowywał się, czy spał, ile jadł, czego się nauczył i z czym miał problem. To było dla nas bardzo istotne.Kompetentna kadra to podstawa w placówkach tego typu, a widać, że Pani Dyrektor robi to bardzo dobrze, wybiera młodych, wykształconych, oddanych i wspaniałych ludzi, którym powierzamy - my rodzice - nasze dzieci.

BARDZO DZIĘKUJĘ Pani Dyrektor za każdy dzień mojego synka w tym oto przedszkolu. EDU MALUSZEK to najlepszy start dla każdej młodej istotki.
Nie mówię do widzenia, ale do zobaczenia.