Edu - Maluszek

Przedszkola

Gdańsk, Olsztyńska 3C/1

Mama przedszkolaka - opinia (1) Czy przedszkole może być wyjątkowe? Zdecydowanie tak :) Edu-maluszek jest... Mama przedszkolaka Marcin - opinia (1) Przedszkole Edu-Maluszek w Oliwie oraz jego filia na Przymorzy to miejsca... Marcin POLECAM PRZEDSZKLE EDU-MALUSZEK W OLIWIE!! (2) Nasze dziecko chodzi do przedszkola Edu-Maluszek w Oliwie. Panie... mama
Dziękujemy za opiekę (1) Przedszkole jest naturalną kontynuacją po żłobku Maluszek. Jesteśmy... Domaniewscy polecam (1) bardzo dobre przedszkole prowadzone przez ludzi, ktorych pasja jest dobro i... mama Jedyne miejsce, w którym Adaś chce spędzić dłużej niż 2 godziny (1) Nie potrafię wyjaśnić fenomenu tego przedszkola, ale to pierwsze przedszkole... Joanna Szczęśliwy syn, szczęśliwa mama. (1) Bardzo profesjonalne podejście do prowadzenia przedszkola. Personel wyjaśnia... GabiBa Najlepsze przedszkole w Trójmieście (1) Moja córka uwielbia atmosferę w Maluszku i jest to pierwsze miejsce, w którym... Halszka Rozczarowanie... (5) Długo nosiłam się z zamiarem napisania tej opinii. Przeważyło to ,że czas... Mama EDU MALUSZEK (1) Do wszystkich rodziców chcących powierzyć dziecko "Edu Maluszkowi"!!! Drodzy... user_138019239984 CIEPŁE RODZINNE MIEJSCE (1) Przedszkole eduMaluszek to wspaniała przygoda dla naszej córeczki. Atmosfera... Ania D. Z bólem serca i ze łzami w oczach żegnamy się z córką z edu maluszkiem. (1) Gorąco polecam przedszkole Edu maluszek. Moja córeczka miała zaszczyt do... Ewelina Moje dziecko i ja jesteśmy zadowoleni (1) Nie mam porównania co do innych przedszkoli lecz wymieniam się z koleżankami... anka przedszkole edu maluszek (1) wspaniałe przedszkole, moja córeczka chodzi o 2 lat i jestem bardzo... elwira Bardzo zadowolone DZIECKO i MAMA też (1) Chciałam się ustosunkować do opinii wyrażonej ostatnio oraz wyrazić swoją... anja_mat Rewelacja (1) Wspaniałe przedszkole, panie podchodzą do dzieci indywidualnie, cały czas... Josephine