EKO-BUD Banino-proszę o opinie

Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o wszelkie informacje oraz opiniie na temat tego dewelopera
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: EKO-BUD Banino-proszę o opinie

W Starogardzie budują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: EKO-BUD Banino-proszę o opinie

Witam, czy deweloper eko-bud to jeszcze istnieje? Prowadzi jakieś inwestycje, budowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: EKO-BUD Banino-proszę o opinie

Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: EKO-BUD Banino-proszę o opinie

FMLN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba właśnie po to jest forum żeby się wypowiedzieć na różne tematy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj same problemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to nie miejsce na konkrety , Pan Krzysztof czyta tutaj wszystko i skrupulatnie i to wykorzystuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś konkrety? Bo tez mam problem z zakupionym mieszkaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

same problemy, niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A do czego Tobie ten dziennik?Masz już z nimi jakiś problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo od nich to się nic nie powinno kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Firma deweloperska, a jak się zapatrujecie na taki fakt, że deweloper nie wydaje na moją prośbę Dziennika Budowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapomnij
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bez względu na to czy deweloper naprawia usterki czy nie. Taki ich rozmiar dyskwalifikuje go jako producenta domów. Chęć zakupu i niego to jawny masochizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kontakt do radia jest w artykule ale dla ułatwienia:
Grzegorz Armatowski
sosreporterzy@radiogdansk.pl

Reporter stronniczy??? Raczej nie wielokrotnie próbował skontaktować się z prezesem.

Zgoda z deweloperem - dobry żart podpytaj mieszkańców czy wywiązał się z tej ugody w 100 % czy została wzmocniona konstrukcja dachu która deweloper wykonał niezgodnie z projektem, a może pozostała cześć mieszkańców (nie wszyscy) boja się odezwać ze względu za samowolę budowlana niezgodna z zagospodarowaniem terenu???

Z tego co wiem ci 2 lokatorzy nie zgodzili się na ugodę ze względu na zaproponowane przez dewelopera częściowe a zarazem nie rozwiązujące problemu naprawy oraz zrzeczenie się gwarancji, żaden z tych lokatorów nie zablokował napraw w pozostałych lokalach bo jak sam piszecie coś zostało wykonane.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcemy kupić od eko bud dom w zabudowie szeregowej. Banino-miszewko. Proszę o opinie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

TAK zgadza się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To na wrzosowej to są mieszkania? Na parterze jedno i na piętrze drugie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać do tym reportażu, że jest stronniczy i w jawny sposób narusza dobra osobiste drugiej strony -Firmy Deweloperskiej nie dano możliwości wypowiedzenia się.
Redaktor zapomniał zostawić do siebie kontaktu...!
Deweloper 2 lata temu wykonał poprawki izolacji w większości lokali, 6 osób podpisało zgodę a 2 nie, od samego początku torpedują możliwość wykonania prac naprawczych (są części wspólne budynków i potrzebna jest ich zgoda!) Dwóch właścicieli lokali na parterze z ul. Wrzosowej jawnie wszystkim mówią, że interesuje ich tylko kasa - szkoda tylko, że kosztem innych mieszkańców tego budynku!!!, z którymi notabene są w konflikcie.....
Uniemożliwiając wykonanie prac naprawczych Ci dwaj mieszkańcy celowo doprowadzają do pogorszenia stanu budynku, aby uzyskać jak największe odszkodowanie (na takie działania jest artykuł w kodeksie karnych).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

myślę, że oprócz Pana Krzysztofa N. i Pana kierownika budowy więcej osób uwikłanych jest w tą sprawę. Zobaczymy jak się sprawy potoczą ale mam nadzieje, że zostaną przykładnie ukarani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

alians deweloper (9 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś słyszał lub miał bezpośrednią styczność z firmą Alians z Kartuz? ..niestety nie...