Rewelacja! (1) Super sprzedawca - doradzi i pomoże wybrać właściwą część. Ceny korzystne -... Maciek m - opinia (1) Najlepszy sklep z częściami do francuskich aut w Trójmieście. Super fachowa... m REWELACJA!!!!!!! (1) Naprawdę gorąco polecam ten sklep,oraz b.miłego sprzedawcę.Mistrza w swoim... tomson41
jak najbardziej polecam (1) bardzo mila obsluga. o co nie zapytam to zawsze mają albo mogą sprowadzić... grzesiek Godny polecenia (1) Mały sklepik z częściami do francuzów ale za to jak zaopatrzony, bardzo miły... Irek Perfekcja w każdym calu (1) Witam, bez wazeliny ale dla tych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych...... Tomek FAJNA OBSLUGA (1) Bardzo fajnie koles podchodzi do klienta,pomoze w każdym temacie nie ma... Paweł warto (1) warto bo tanio można znaleźć różne ciężkie tematy do nietypowych samochodów olo Rewelacja!! (1) Jak dla mnie idealny sklep:)super nastawienie do klienta, przemiła a zarazem... mol Bardzo polecam ten sklep (1) Nie ma chyba lepszego w trójmieście sklepu z częściami do francuzów - bardzo... BL Nie ma chyba leprzego sklepu z akcesoriami (1) Witam Polecam sklep Ekoprats trafiłem do nich przypadkiem wjeżdżając na... LowKIck Oby więcej takich sklepów (1) Robiłem zakupy już kilka razy i będe tam wracał . Fachowa i profesjonalna... Wojtek nareszcie coś konkretnego (1) Dla mnie bomba, chłopaki proponują różne rozwiązania, jeśli chodzi o... amarl Fajny sklepik (1) Fajny nowy sklepik z cześciami do francuzów,fajna i fachowa obsługa,widać ze... LOKO