Jakub - ocena (1) Sklep z lampami, prowadzą nam fejsa i insta. Super to działa. Jakub Sylwia - ocena (1) Super pomysły, świetny kontakt, dobre ceny. Jesteśmy z nimi od 5 lat! Sylwia Sylwia - ocena (1) Super pomysły, świetny kontakt, dobre ceny. Jesteśmy z nimi od 5 lat! Sylwia
Magdalena - ocena (1) Indywidualne podejście do klienta, jestem bardzo zadowolona ze współpracy.... Magdalena Kamila - ocena (1) Świetna współpraca, ciekawe, oryginalne projekty. Polecam ! Kamila Agnieszka - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Agnieszka Tomasz - ocena (1) Polecam firmę ! Profesjonalne wykonanie loga. Tomasz Paweł - ocena (1) Tworzą dla nas grafiki fejsa oraz filmiki na tiktoka. Super współpraca od... Paweł Anna Gożdzialska Med Media - ocena (1) Kilkukrotnie zamawiała wydruki w Esencji - zawsze terminowo i zgodnie z... Anna Gożdzialska Med Media Damian - ocena (1) Polecam współpracę, bardzo dobry kontakt , profesjonalne podejście do... Damian Anna - ocena (1) Ulotki, prezentacje multimedialne, grafiki do Facebooka i cokolwiek sobie... Anna Małgorzata - ocena (1) Współpraca trwa od 3 lat, jestem zadowolona. Małgorzata P.K. - ocena (1) Przede wszystkim zawsze dżast on tajm, no i kreatywnie P.K. Mariusz - ocena (1) Od wielu lat korzystamy z usług speców z Esencji. Robią dla nas kompleksowo... Mariusz Maria - ocena (1) Same pozytywne oceny mogę wystawić ekipie Esencji. Kalendarze w terminie... Maria Anna - ocena (1) Obsługują nas od wielu lat, zawsze na czas i zawsze kreatywnie. Polecamy! Anna Sylwia - opinia (1) Obsługują nas od prawie 10 lat. Dbają o właściwy marketing, projekty... Sylwia Marianna - opinia (1) Prowadzą dla nas dwa fanpejdże dla dwóch różnych działalności. Są w naszej... Marianna Marek P. - opinia (1) Bez żadnych zastrzeżeń, projekty wykonany w terminie i zgodnie z wytycznymi.... Marek P. Bez zbędnego gadania, są nieźli! (1) Nie ma co się roztkliwiać, są dobrzy w tym co robią a robią przede wszystkim... Mariusz