Monia - opinia (2) Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do dziecka. Dziecko nie bało się... Monia Konsultacja fizjoterautyczna (1) Opłaciłam wizytę 2 sierpnia i jak do tej pory nikt nie odezwał się, zdarzyło... Teresa Medycyna Pracy (1) Lekarz medycyny pracy bardzo miły, wizyta bez kolejki. Wszystkie badania... Dawid Kopala
Pierwsza wizyta (1) Była to moja pierwsza wizyta w przychodni etermedu. Umówiłem się... Karol Banach Lekarz Medycyny pracy wizyta październik (1) Jestem w pełni zadowolony z wizyty u lekarza medycyny pracy. Bardzo przyjemna... Patryk Lipiński Jesteście najlepsi ; ) (1) Od lat korzystam z usług przychodni na Kazimierza Górskiego. Kontakt... Adrian Wodzień Najlepsza przychodnia w okolicy. (1) Według mnie najlepsza przychodnia w mieście ; ). Młoda, miła kadra. Bardzo... Rafał Górka Najlepszy Stomatolog (1) Polecam Wszystkim, krótkie terminy na wizytę. Młoda kadra. Zawsze na czas,... Pashima Gabinety SKIM-stomatologia Gdańsk (2) O co tu chodzi ?.Byłem kiedyś w gabinecie w gabinecie Eter-med. w Gdańsku na... okoń Eter Med na Górskiego - nie polecam!!! (5) Czas oczekiwania na zapisanie się na zabiegi rehabilitacyjne- ponad godzinę... Ja