Easybar

Bary Catering Jedzenie na wynos

Gdańsk, Warneńska 8C

Sylwia - opinia (1) Czekaliśmy na jedzenie godzinę dłużej niż powinnismy, jedzenie przyszło... Sylwia Marek - opinia (1) W dobie pandemii,gdy gastro ma tak przes....e knajpa daje radę.Jedxenie... Marek Mrówka - opinia (1) Długo zastanawiałam się czy dodać opinię ale ze względu na czystość, a... Mrówka
Jola - opinia (1) Pyszna kaczka z pomarańczą Miła obsługa. Adekwatne ceny. Jola Magdalena - opinia (1) Obiad dwudaniowy w granicach 25 zł pyszne pół kaczki i ziemniaczki z... Magdalena Nie polecam! (1) Za 16 zł otrzymałem malutki kawałeczek lasagne, która była tak słona, że nie... ZydokomunaSB Totalny dramat! (1) Już wiadomo dlaczego nie można dodać opini! Fatalne miejsce i dramatyczne... Kasia Okropne jedzenie (1) To moje " trzecie podejście" do tego baru. .Obrzydliwe! Zapiekanka... And Gość (1) Supcio bar,polecam.Kotlecik mniam,:) Gość klient (1) Polecam ;) tanio i smacznie ;) klient Rasy bar morena (1) Nie polecam, złożyłam zamówienie, Pani powiedziała że trzeba poczekać 4... Paulina Miły wystrój,cudowna obsługa, duży wybór (1) Polecam ten bar , jedliśmy tam kilka razy i zawsze braliśmy coś... Kryska Super bar do polecenia :) (1) Mają pyszne jedzenie w dobrej cenie :) MAREK super (1) Potrawy przepyszne..domowe..ceny niskie..super. polecam Ewa zadowolony (1) Korzystalem juz 6 razy w przeciagu ostatnich 2 miesiecy. Zawsze mila obsluga,... Chris Polecam (1) Bardzo smacznie, szybko i w przystępnych cenach. Brakowało takiego baru na... Robcio Słabo (1) Liczyłam na ten bar, bo brakuje podobnych na Morenie. Niestety, byłam dwa... kasia