Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę o informację na temat pracy w Eco Vital, zostałam zaproszona rozmowę w sprawie Kierownika Zespołu Sprzedaży, jakie warunki proponują, co to za firma czytałam, że są też w Białymstoku ale nie cieszą się dobrą opinią, w Sopocie oferują dużo miejsc pracy: kierowników, trenerów, handlowców: był już ktos na rozmowie?

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-manager-sopot,oferta,3001935
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Moja koleżanka pracuje jako Kierownik Działu Sprzedaży i jest zadowolona. Nie narzeka nigdy na firmę (tylko na jej podwładnych, którzy są leniwi :P). Tak więc na podstawie odczuć mojej koleżanki - mogę polecić tę pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

hmmm a to telemarketing jest wyznacznikiem otwarcia oddziału ? przypominam, ze są inne działy jeszcze - które nie zawsze są kompatybilne z pracą call center.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

oddzial od sierpnia, a ty od roku? wolne żarty... sciemniac trzeba umiec!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

jako jeden z pierwszych konsultantów w Sopocie zostałem zatrudniony w sierpniu...od sierpnia do lutego to pół roku. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

jakieś nieprawidłowe informacje masz "gościu" :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

nie możesz pracować koło 1 roku bo oddział istnieje od pół roku...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ja pracuję w Sopocie :) od samego początku było wiadomo co mam robić i za ile. Ja pracę polecam, bo wiem co należy do moich obowiązków, wiem ile będę miała za to zapłacone i wiem kiedy mi za to zapłacą. Pracuje tam juz dość długo - koło 1 roku. Jak na razie wszystko jest super :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Witam właśnie wczoraj byłam na rozmowie o prace w tej właśnie firmie. Powiem że warunki jakie oferowali były bardzo przyzwoite 7 zl/h + możliwość wyrabiania sobie nadgodzin , miesięcznie kobitka powiedziała że pracownicy maja 8,5 netto/h, umowa zlecenie ale z możliwością ubezpieczenia ZUS . Stwierdziłam że warunki okazują się za bardzo atrakcyjne i postanowiłam poszperać w internecie na temat tej firmy i dziękuję za wszystkie komentarze to teraz widzę że to jedna wielka ściema. Zaraz im podziękuję :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

A następnym razem szanowna Natalka telefonu nie odbierze (lub go wyłączy) i co wtedy zrobisz ?? Z konieczności zaczniesz pracę za darmo, ewentualnie za miskę płatków owsianych he, he. Już lepiej pracować w którymś ze znanych call-center w Trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Tak ale drugiej już nie zobaczysz.
Spóźnienie o kilka dni pierwszej wypłaty oznacza ,że to cwaniaki i nie szanują pracownika .
Uwierz mi będzie coraz gorzej Pracowałem u nie jednego "prywaciarza"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

A ma coś w głowie czy tylko siano i chęć zysku jak niektóre V.I.P-y z korporacji ?? Podobno mężczyzna musi być nie tylko przystojny, zdrowy, fizycznie zadbany, z ukończonym wykształceniem co najmniej średnim jeśli nie wyższym, ale też nie grzeszyć głupotą i posiadać choć minimum erudycji - tzn. widzieć co to jest kultura przez duże K (np. odwiedzać teatr nie tylko z okazji urządzanych tam balów charytatywnych).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Dyrektor. Ma na imie Paweł, i wierzcie mi na słowo tylko i tylko podkreślam TYLKO jest przystojny... nic po za tym...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Jak by ktoś chciał poznać warunki zatrudnienia na stanowisko Przedstawiciela Handlowego to zapraszam :
http://ideakariery.pl/praca-w-eco-vital-opinie/

Mimo że zostałem przyjęty nie podjąłem tej pracy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ja myślę, że to nie jest burdel w papierach, tylko oni perfidnie zapraszają osoby nie mówiąc o nazwie stanowiska i przedstawiają ofertę pracy sprzedawcy garnków, z nadzieją że kandydat nie będzie pamiętał na jakie stanowisko aplikował. Paranoja.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

oj tam oj tam, pasuje - niepasuje :)) fajny i juz ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

~she To czemu napisałaś niezła d*pa o dyrektorze ?? To do mężczyzn nie pasuje, raczej fajne (słodkie) ciacho jak już.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

dyrektorka ? tam jest dyrektor albo v-ce dyrektor
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ta dyrektorka to taka do tańca i różańca ?? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

ja bylam na rozmowie u pani Marty S.
praca na swoj sposob ciekawa, zalezy kto co lubi. zarobki ksztaltuja sie fajnie. ale dziewczyna na rozmowie kompletnie mnie nie przekonała do podjecia wspopracy. mam wrazenie ze jest totalną "teoretyczką", umie narysowac etapy ewolucji pensji, ale o samym produkcie nie wiele wie.
nie nadaje sie totalnie na osobe do spraw rekrutacji.
psuje wizerunek firmy swoją ślimakowatością, jej tempo zabija : najpierw pomysli zeby mrugnąć a potem to dopiero robi.

za to dyrektor - całkiem fajna d**a :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

heheh ja miałam podobnie jak do mnie zadzwoniła Kobieta żeby zaprosć na rozmowę ale pisałam powyżej ale jeszcze raz przytoczę:
"Ostatnio Kobieta do mnie dzwoniła aby zaprosić mnie na rozmowe kwalifikacyjną... a ja się pytam do jakiego działu bo składałam na stanowisko pracownika biurowego i telemarketing... a ta do mnie ze na przedstawiciela handlowego heheheh xD a ja mówie do niej że nie składałam na to stanowisko ... a ta w szoku xD niezły burdel tam maja w papierach :)"

Pozdrawiam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...