Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę o informację na temat pracy w Eco Vital, zostałam zaproszona rozmowę w sprawie Kierownika Zespołu Sprzedaży, jakie warunki proponują, co to za firma czytałam, że są też w Białymstoku ale nie cieszą się dobrą opinią, w Sopocie oferują dużo miejsc pracy: kierowników, trenerów, handlowców: był już ktos na rozmowie?

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-manager-sopot,oferta,3001935
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

no nie wierze ludzie, zlitujcie się. Masz skrypt i sie go musisz trzymać i bedziesz tak samo oszukiwał jak wszyscy inni handlowcy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

hahahahahahahaha ale sie uśmiałam... Dobre warunki pracy. No nie rozśmieszaj mnie, to chyba nie jesteś z Trójmiasta XD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Jeśli ktoś nie jest zdecydowany, bo czyta pozytywne i negatywne opinie, to niech idzie na rozmowę chociaż. Przekona się, ze EcoVital proponuje dobre warunki pracy i możliwości awansu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Bo w eco-vital szukaja samych naprawdę dobrych pracowników. Byle czym się nie zadowalają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Authorius - dostałeś/aś propozycję pracy w Sopocie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

ściema, ściema - masz rację.
Ja też zostałem zaproszony na rozmowę o pracę, dosłownie pół godziny temu. Mi się wydaje, że firma zrobiła czystki po to, by zatrudnić ludzi bardziej kompetentnych, którzy nie będą robić takich machlojków, jak ci przedstawiciele dotychczas. Czas pokaże, jak będą mnie chcieli to zamierzam propozycję przyjąć. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Jeśli nie jesteś leniem i nie oczekujesz, że każdy bedzie robił wszystko za Ciebie to idź przynajmniej na rozmowę, bo gwarantuję, że będziesz zadowolona z pracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

RDNDN

http://www.youtube.com/watch?v=zgEfoOGCIEg
mam nadzieję, że bieg wydarzeń potoczy się nie tylko w odbyt, ale i serce Babilonu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Oddział w Sopocie zostal zamknięty w biurze zostały 3 osoby XD z reszta maja zostać tylko te najwieksze oddziały w białymstoku kielcach i poznaniu,,, No coz to tyle w tym temacie Oszóstwo ma krótkie nogi...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Przeczytajcie załączony Art i obejrzyjcie Video - Sprawa eco-vital w prokuraturze:

http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/sprawa-eco-vital-w-prokuraturze,109272.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

taaaa, a że czesc handlowców już wypowiedzenai dostała, to cisza....

Sciema jakich mało
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę sprawdzajcie swoje iinformacje zanim zamieścicie je w necie.
Play a własciwie Transcom płaci 8 netto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

nigdy nie chciałam pracować jako przedstawiciel handlowy gdziekolwiek. W końcu, po intensywnych poszukiwaniach pracy wysłałam na to stanowisko do eco-vital i dostałam tę prace :) kokosów nie mam ale praca jest ambitna i daje mi mnóstwo satysfakcji. Polecam ludziom, którzy nie są do tego zawodu przekonani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Witam. Słyszałem, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Delegatura w Poznaniu prowadzi postępowania przeciwko Eco Vital. Może warto się do nich zgłosić i opowiedzieć jak naprawdę działa Eco Vital, jak nas wykorzystują, jak naciągają biednych staruszków. Jak myślicie hmmm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Tak. To prawda, przepraszam za brak scisłości. Ale zamknięcie całego oddziału wydaje się być tylko kwestią czasu. Podobnie było z oddziałem w Tarnowie i Krakowie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

został zamknięty telemarketing, a nie oddział.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

to co tu jeszcze robisz "Janeczek" skoro to takie proste?

Dla wszystkich zainteresowanych oddział tej firmy w Sopocie został zamknięty z dniem 21.02.14.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

A najlepiej to wg. mnie wyjechać za granicę odpowiednio wcześniej przygotowanym i z polecenia dostać tam pracę. Mój kolega jeszcze z LO tak zrobił, tzn. nabierał doświadczenia w agencjach fotograficznych i mody w Polsce u swoich znajomych i rodziny, a potem wyjechał do Lądka, założył wspólnie z innym kumplem firmę fotograficzną chyba, mieszka tam na stałe i obecnie wspólnie ze swoją brytyjską dziewczyną (która nie ukrywa polskiego pochodzenia) przyjeżdżają tutaj często ze znajomymi na wypoczynek w Sopocie czy Gdyni. Nie muszę chyba dodawać, że zwiedził już tak z połowę Stanów (wschodnie i zachodnie Wybrzeże) i cała Europę Zachodnią, prawda ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

lepiej szukać lepiej płatnej pracy lub wyjechać za granice niż żyć w biedzie za 6 zł na godzine i marnować czas.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Lepiej robić cokolwiek niż siedzieć w domu, brać pieniądze od Państwa i narzekać jak ciężkie jest życie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

PRZEPROWADZKA DO TRÓJMIASTA (32 odpowiedzi)

Witam Kochani proszę o poradę. Obecnie mieszkam we Wrocławiu, ale zawiodłam się na tym...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (52 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...