Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę o informację na temat pracy w Eco Vital, zostałam zaproszona rozmowę w sprawie Kierownika Zespołu Sprzedaży, jakie warunki proponują, co to za firma czytałam, że są też w Białymstoku ale nie cieszą się dobrą opinią, w Sopocie oferują dużo miejsc pracy: kierowników, trenerów, handlowców: był już ktos na rozmowie?

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-manager-sopot,oferta,3001935
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

musisz popytac wsrod znajomych i ich znajomych. wiem ze jak ktos idzie na takie zaproszenie to dostaje do podpisania kartke czy musie podoba i komu np polecilby takie zaproszenie ze swoich znajomych. I jesli ktos wpisal np imie nazwisko i numer telefonu takiej osoby to potem te kartki trafiaja do eco vital i na podstawie uzyskanych numerow telefonow tworzy sie baze potencjalnych osob do ktorych sie dzwoni i rozysla zaproszenia:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkolenie

Jechał ktoś z Was na 5cio dniowe szkolenie do innego miasta (Częstochowa, Poznań, Łódź)? Może ktoś opisać jego przebieg, wnioski, refleksje ? Z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Proszę Cię nie kompromituj się tymi wpisami bo sama wiesz, że to jest nieprawda... Tym bardziej, że tam gdzie są handlowcy tam nie ma jak to napisałaś "dziewczyn, które przychodziły na rozmowę" - a z tym gwizdaniem to niestety już w ogóle przesadziłaś hehe. Niepotrzebnie się teraz mścisz... Odpuść sobie.
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku! I mniej złości i nienawiści...
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

a ja tam byłam na rozmowie żeby sprawdzić czy faktycznie taka beznadzieja. Rozmowę prowadziła tempa blondyna, która nie umiała sie poprawnie wysłowić. stawki śmieszne,firma mało profesjonalna. Po korytarzu kręcą sie handlowcy, którzy gwiżdżą na ładne dziewczyny, które przychodziły na rozmowę. Ta firma to prowizorka moim zdaniem i nie warto tracić na nią czasu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ja pracuje tu 3 dzien zadowolona jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

a najśmieszniejsze, że Ci co tam pracują nawet 2 czy 3 tygonie już mają ich gary, które kosztują 8 tyś, ludzie byli bez pracy, ale na gary ma każdy, naciągacze, jak dla mnie to firma larw żerująca na starszych ludziach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

zgadza sie jest nawet artykul w angorze jak oszukuja ludzi!!! nie dajcie sie nabrac na prace tam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

http://www.hotmoney.pl/Sprzedawali-garnki-a-za-ich-zwrot-zadali-od-klientow-500-zl-kary-a32410
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Dziękuję za opinię,
miałam iść na rozmowę ale po obejrzeniu reportażu TVN po opiniach w internecie to po prostu ręce mi opadły
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

a tak sie produkuje te tanie garnki z supermarketu: http://www.youtube.com/watch?v=XfvgTt0PQS0
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

" http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dhME-DE8MfY "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Garnki Eco vital sa produkowane przez firmę AMT Gastroguss i sprzedawane za grosze w niemieckich telezakupach. Tu jest link z youtube : http://www.youtube.com
Eco vital sprzedaje zestaw za 6tys a tu można kupić za grosze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Cała prawda dla zainteresowanych stanowiskiem "Specjalista ds Telefonicznej Obsługi Klienta" (telemarketing) w firmie Eco-Vital?

umowa: zlecenie na czas nieokreślony (studenci dostają 1 umowę, pozostali pracownicy po 2; w umowach jest 5 zł netto za godzinę, a w drugiej 210 zł brutto/m-c)

stawka: 6 zł netto / za godzinę pracy - ci co przekraczają/osiągają zamierzony cel otrzymują więcej 6,5-7 zł. ALE NIE 10!!! TYLE TO NIGDY NIE PŁACILI

limity: obecny cel to 2,5 osób zaproszonych na godzinę pracy

Niektórych powyższy cel na pewno śmieszy ale wielu się pode mną podpisze że jest nie lada wyzwaniem do osiągnięcia

godziny pracy: 8.00 - 21.00 - pracujemy na 2 zmiany: 8.00-14.30 i 14.30-21.00. Można pracować po więcej godzin jak są miejsca i są normalnie płatne.

Jeśli jeden tydzień pracujemy na rano to następny na popołudnie - ale jak ktoś się uczy to może się dogadać.

2 soboty w m-cu są obowiązkowe! Soboty pracujemy od 9 do 17.00.

Czasami pracujemy w niedziele - dla chętnych. Niedziele są inaczej płatne (+30% więcej - tj. 1,8 więcej niż standard)

WAŻNE - WYNAGRODZENIE MA BYĆ WYPŁACANE DO 15!!!

atmosfera: osoby w różnym wieku - przewaga osób młodych, mili, pod kątem ludzi naprawdę fajna atmosfera. pod kątem pracy - nerwówka, niepewność, stres - jakies dni proby o których nikt nie mówi konkretnie. Nie wiadomo czy się wyleci jak nie zaliczy się 10 dniowej poprawy - czytaj dobicia do średniej 2,5.

System premiowy: jest jak najbardziej - jest to premia uznanionowa, wyższa stawka za średnią ponad normą, bony zakupowe

jak ktoś ma gadane polecam samemu sie przekonać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

równie dobrze jeden :) a jak różni to ładnie pracujecie pisząc na forach :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

a nie pomyśleliście, że to mogą być różni pracownicy tej samej firmy? to samo IP tylko potwierdza, że mogą pisać prawdę, bo faktycznie tam pracowali/pracują i wiedzą jak jest. nie zachowujcie się jak macierewicze, nie węszcie wszędzie teorii spiskowych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

heheh bo pewnie nie zauważyła że jest widoczne IP :d
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Mileeena a czemu Ty się za każdym razem się inaczej podpisujesz ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ściema jak cała firma, nawet to spieprzycie!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ja od 2 tygodni również pracuję w firmie Podobnie jak Wy szukałam opinie w internecie. Informacje były przeróżne, już nie wiedziałam co myśleć. Uznałam, że nie ma co sobie wody z mózgu robić czytając więcej komentarzy. Umówiłam się na rozmowę, żeby się samej przekonać jak naprawdę sprawa wygląda. Może praca nie jest szczytem marzeń, ale fajni ludzie pracują. Bo w poprzedniej pracy to atmosfera nie była zbyt ciekawa... Dla niedecydowanych taka mała rada: przekonajcie się sami, naprawdę warto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Przedszkolem mi to powiało...
Jestem w E-V kierownikiem sprzedaży. Jak wszędzie raz lepiej, raz gorzej. Kilka pokazów w miesiącu jest udanych, jeden pójdzie gorzej. Wszystko zależy jak bardzo zmotywowany jest zespół.
Jak chcesz 10 tys. zarabiać to najpierw pokaż, że potrafisz działać. Kpić każdy umie, ale już nie każdemu się pracować chce. Jak ktoś jest ambitny to bardzo szybko w firmie zostanie dostrzeżony.
Pozdrawiam wszystkich sprzedawców.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

Praca K2 Dystrybucje (28 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Praca dodatkowa (20 odpowiedzi)

Witam, Czy w Trójmieście jest szansa na znalezienie pracy dodatkowej, takiej abym mógł pracować...