Aluś - opinia (1) Skandal !!! nikt nie odbiera telefonu ani nie odpowiada na e- maila i nie... Aluś Anna - opinia (1) Firma worek przywiozla miesiac temu. Ale teraz juz od ponad tygodnia nie... Anna NIGDY więcej tej firmy !!! (3) Zamówiony worek przywieziono mi następnego dnia. Miejsce w którym torba ma... Dorota
Piotr tapicer - opinia (1) Wszystko super sprawnie solidnie i na czas. Polecam w 100%. Piotr tapicer Piotr tapicer Ewa - opinia (1) Po raz kolejny korzystałam z usług firmy i kolejny raz 100% zadowolenia .... Ewa Wywóz gruzu (1) Worek wywieziony w ciągu 24h od zgłoszenia. Rewelacja! Aga Szczerze odradzam tragedia nieporozumienie (2) zamówiłem worek na gruz na początku lipca ,po okolo 2 tygodniach juz po... GDAŃSZCZANIN Polecam (1) Worek na gruz oraz umowę dostarczono po 20 minutach od rozmowy telefonicznej.... B.Maj..... EcoBag (1) Polecam firmę EcoBag - worki dostarczono szybko, wypełnione odebrano... EZal Czytajcie regulamin (4) Przed kontaktem i przyjęciem worka należy dokładnie zapoznać się z... Sebastian Polecam tą firmę szybko sprawnie bez problemów (1) Worek zamówiony o 8 rano dostarczony o 9.Po zapełnieniu gruzem i zgłoszeniu... przymorze Firma godna polecenia (1) Zaryzykowałem -po niemiłych doświadczeniach z konkurencją- i nie zawiodłem... zadowolony klient odbiór worka (1) Na odbiór worka czekam już ponad dwa tygodnie. Najpierw wysłałam formularz... Klientka z Gdańska Klient z Gdańska - opinia (2) Szybko i NAJTANIEJ . W poniedziałek zamówiłem worek i też w poniedziałek... Klient z Gdańska Polecam usługi tej firmy. (1) Polecam firmę, wywieźli trzy dwutonowe worki z gruzem po czterech dniach od... Tomasz