Mati - opinia (1) Bardzo polecam te taksówki jestem stałym klientem odkąd ecocar jest w... Mati mCm - opinia (1) Korzystaliśmy z Ecocara w ramach umowy na dziecko. Byliśmy bardzo zadowoleni.... mCm Z - opinia (1) Zamówiłem taksówkę na lotnisko wczoraj wieczorem na dzisiaj na 5 rano. 4:58... Z
Lola - opinia (1) Lubię to Polecam. . . . . !! Lola Polecam (1) Zawsze trafiałam na miłych kierowców, jeździłam zadbanymi i czystymi... Magda Polecam (1) Świetna apka i bardzo fajne taksówki Kamil Nie polecam !!! (1) Bardzo niesympatyczny kierowca.Za kurs z Gdańska do Juszkowa zaplaciliśmu... Maciej Nieterminowość i wysokie koszty (1) Bardzo fajne założenie korzystania z aut hybrydowych, ale niestety nieudane.... Ania Nie polecam! (1) Zamówiłam kurs do Gdańska na ul. Norwida a kierowca wiózł mnie na Norwida ale... Ja Dla ludzi o mocnych nerwach (1) Jak ktoś lubi żeby zamawiana z 3 godzinnym wyprzedzeniem taksówka przyjechała... Janusz Konrad Dobrze (1) Dobrze, ale - czasami brudno w taksowkach - jak juz ktos wspomnial problem z... Piotrek Jestesmy stalymi klientami od 2015! (1) Nie istnieja inne taxowki, od 2015 roku jest tylko ecocar! FANTASTYCZNA... Malgosia Rewelacja (1) Ten sam, łatwy do zapamiętania, numer w największych polskich miastach.... Indilla Byłoby 5 ale (1) + czysciutko + pachnąco + aplikacja z podaniem czasu za ile i kto przyjedzie... ja porażka,nigdy więcej-Gdańsk kierowcy nie mają pojęcia o ulicach (1) czas oczekiwania miało być około 10 min - było 37min pewnie gość nie wiedział... darek Polecić nie można (2) 2,40 oraz 3,60 za km to chyba najdrożej w mieście. (jeszcze konsultant który... Ja Najwyższa jakość i wysoka kultura (1) Czyste, pachnące auta; kierowcy schludni, kulturalni i niezwykle uprzejmi.... Pasażer w końcu w trójmiescie (1) korzystałam w warszawie i bardzo się ciesze że Ecocar jest w końcu w... Kornelia Chyba najdroższe w Trójmieście (1) As, czy Dajan mają 1,80 zł z km inne niewiele więcej. Dla frajerów. rad Gorąco polecam (1) Czyste auta, uprzejmi kierowcy i dobre ceny w nocy - maja promocje 2,40zl/km... Raice