Anna Rudnicka - opinia (1) Specjalista w każdym calu, bardzo sympatyczna, ciepła i niesamowicie... Anna Rudnicka Pani Edyta godna polecenia (1) Pani Edyta to przemiła i ciepła osoba, polecam w 100%. Rozwiala wszystkie... Magdalena Praca Pani Edyty Stańczyk (1) Pani Edyta rozpoczęła pracę z naszym 5-letnim dzieckiem w ubiegłym roku.... Jolanta Potyra-Bielarczyk
Moje dziecko nie wymawiało R (1) Witam Serdecznie, chciałam serdecznie zarekomendować panią Edytę . Wspaniała... Ola Gorąco polecam! (1) Gorąco polecam Panią Edytę! Przede wszystkim ma świetne podejście do dzieci.... Karolina Uzuasadnienie oceny w kategorii logopedzi (1) Spokanie z p. Edytą Stańczyk było nie tylko wybawcze dla gardła, ale i... Małgorzata Naprawdę profesjonalny fachowiec (1) Pani Edyta jest jedynym logopedą, która osiągnęła sukces z moim dzieckiem,... M i A Profesjonalista (1) Polecam Panią Edytę, bardzo miła i życzliwa osoba a przede wszystkim bogata w... Agnieszka Logopeda wart polecenia (1) Od 4 miesięcy mamy przyjemność współpracować z Panią Edytą. Po poprzednich... I. S.S. - opinia (1) Pani Edyta zajmowała się naszym dziesięcioletnim synem. Chłopiec do tej pory... S.S. Profesjonalizm i indywidualne podejście (1) Z Panią Edytą spotkałam się kilkukrotnie z polecenia foniatry, aby popracować... Trenerka biznesu logopeda (1) Uważam, że Pani Edycie można wystawić jak najlepszą ocenę. Bardzo szybko... Patrycja Profesjonalizm i ciepło (1) Pani Edyta jest niesamowitą osobą. Łączy w śpię profesjonalizm i ciepło... Kasia Sympatycznie i profesjonalnie (1) Nigdy wcześniej nie wypowiedziałem "R", dzięki pani Edycie udało się to... matt nauka przez zabawę (2) Moja córeczka bardzo lubi zajęcia bo są różnorodne; jest to dla niej fajna... Julita mama Nikolki :) Świetny logopeda (1) Pani Edyta jest po prostu świetna,jeśli ktoś ma jakieś problemy dotyczące... Adam Pani Edyta to osoba stworzona do parcy z dziecmi, do tego fachowiec. (1) Pani Edyta bardzo pomogla mojej corce ktora od glosnego i czestego mowienia,... Natalia Kobieta z pasją (1) Pani Edyta jest nie tylko świetnym fachowcem, lecz także wspaniałym... Natalia Logopeda mobilny (1) Pani Edyta jest osobą niezwykle sympatyczną mając cudowny kontakt z dziećmi.... Ewelina Polecam (1) W kliku słowach cieżko ocenić pracę P. Edyty - osobę z takim zapałem, chęcią... Magda z synkiem Adasiem