Więcej niż zadowolona (2) Długo szukaliśmy z mężem odpowiedniego fotografa. Zależało nam na... Katarzyna Strzał w dziesiątkę (1) Długo zastanawialiśmy się z mężem, którego fotografa wybrać. Postawiliśmy na... Kasia Polecamy, zdecydowanie. (2) Monidła to partner godny polecenia. Wszelka współpraca z Panią Edytą... SayOh! Agencja Reklamowa
ZDECYDOWANIE POLECAM ! (1) Z usług fotograficznych Pani Edyty Rembały, jako dyrektor Hotel Szydłowski... Tomasz Lepisz Rewelacyjne zdjęcia! (1) Pani Edyta, sesję zdjęciową dla naszej firmy wykonała bezbłędnie! Jesteśmy... Premium Motors Z pełnym przekonaniem polecamy!!! (1) Współpraca z Panią Edytą była dla nas wyzwaniem ale również wspaniałą... Kamienica Biurowa Zdecydowanie TAK! (1) Długo szukałam odpowiedniego fotografa, który uwieczniłby jeden z... Ewelina Wspaniały fotograf :) (1) Edyta to profesjonalny fotograf pełen wrażliwości, wyczucia chwili -artysta.... magda niezawodna (1) Z usług fotograficznych Pani Edyty, jako marketing manager Polskiej... Natasza Geldon Na prawdę kreatywnie! (1) Zdecydowanie polecam!!! Edyta jest nie tylko profesjonalistką w każdym calu,... Bartek zdjęcia "z duszą" ;) (1) Jesteśmy PRZEzadowoleni ze współpracy z Edytą. Zdjęcia są fantastyczne i... PaMar Polecam ! (2) współpracę z Panią Edytą oceniam bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm i... PROT Profesjonalizm i jakość na 6! (1) Miałem wielką przyjemność współpracować wielokrotnie z Panią Edytą przy... Mera Spa Hotel justyna t - opinia (1) jestem bardzo zadowolona, Pani Edyta to osoba z pomysłami i wielką... justyna t Agnieszka - opinia (1) Super fotograf. Zdjęcia piękne. Niezwykła atmosfera podczas sesji. Pełen... Agnieszka warto (1) miło, sympatycznie, profesjonalnie. kobieta z polotem, ciekawymi pomysłami.... gall anonim Świetny fotograf (1) twórcza, miła pani fotograf, świetna sesja i dobrym klimatem Monika Czerwińska