Anna.P. - ocena (1) Z całego serca pragnę bardzo podziękować za całokształt terapii. Pan Doktor... Anna.P. Dorota A. - opinia (1) Pan Sławomir to pełen profesjonalizmu i empatii Specjalista w swojej... Dorota A. Łukasz Szarek - opinia (1) Do Pana Sławka trafiłem kilka lat temu. Potrzebowałem czasu aby zaufać,... Łukasz Szarek
Bartłomiej - opinia (1) Terapia u Pana Sławomira pozwoliła mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej... Bartłomiej Krzysztof - opinia (1) Wyjątkowe zaangażowanie Doktora sprawiło że rzeczywiście otworzyły mi oczy na... Krzysztof Dominik - opinia (1) Pan Sławomir to profesjonalny terapeuta - zaangażowany, spokojny, empatyczny... Dominik Halina Cz. - opinia (1) Do Pana Sławomira trafiłam, kiedy po skończeniu leczenia poważnej choroby,... Halina Cz. KM - opinia (1) Pana Sławomira można polecić co najmniej z kilku powodów. Jest to pozytywne,... KM Bonifacy - opinia (1) Polecam terapię u Pana Sławomira. Korzystałem już pomocy kilku terapeutów. W... Bonifacy Monika - opinia (1) Pan Sławomir od samego początku wzbudził moje zaufanie. Serdeczny, życzliwy,... Monika