Eko Delikatesy

Zdrowa żywność

Gdynia, Śląska 56

Dobry, sympatyczny sklepik! :) (1) Sklepik malutki, ale z dużą ofertą - są także kosmetyki i środki czystości... an-ka Super sklep (1) Jakość i przystępne ceny. Kiedyś zamawiałem przez internet teraz jestem... Mieczysław Mizernie (1) Bardzo słabo, są lepsze sklepy ze zdrową żywnością i z lepszą obsługą Estera
Najlepszy eko sklep (1) Przemiła obsługa , nawet jeśli czegoś nie ma to na miejscu zamawiają. Z karta... Katarzyna Super sklep, duży asortyment, super obsługa ! (1) Bardzo fajna i przemiła obsługa, Pani zna się na rzeczy. Dużo pysznych herbat... Patryk Swietna jakosc (1) Sklep polecili mi znajomi i jestem pozytywnie zaskoczona. Przemila obsluga.... Ania Polecam wszystkim (1) Maja swietny asortyment i przystepne ceny. Obsluga bardzo mila, widac ze... Michal Doskonały sklep (1) Sklep mam zawsse po drodze z pracy, bardzo dobre produkty, ciekawe promocję... Kamil T NISKIE CENY! (1) Byłam w szoku, przez tyle lat przepłacałam o nawet 5 zł na jednym produkcie!... Nat Goraco polecam! (1) Bardzo ciekawy sklep z bogatym asortymentem i przemila obsluga. Jestem stalym... Staly klient bogaty asortyment w niskich cenach (1) tutaj jest wszystko, czego szukacie, bardzo duży wybór produktów - herbaty,... Klaudia bardzo polecam! (1) Bogaty asortyment w przystepnych cenach, za kazdym razem zastaje tam cos... gatka88 Polecam! (1) Sklep z ciekawym asortymentem, każdy znajdzie coś dla siebie, również dobra... Klientka River - opinia (1) Sklep od niedawna, chyba najładniejszy i najlepszy pod względem cenowo,... River