michal - opinia (1) Zdecydowane polecenie ode mnie! Pani Ania - konkretna, rzeczowa, z... michal Agata - opinia (1) Serdecznie rekomenduję współpracę. Zlecenie odbioru mieszkania wykonane... Agata Janusz - opinia (1) Polecam. Zaoszczędziłem sporo kasy na wykrytych w porę usterkach. Janusz
Joanna - opinia (1) Polecam serdecznie, pani Anna jest nie tylko konkretnym i rzeczowym... Joanna Mega pozytywna osoba (1) Pani Ania odbierała mi i moim znajomym dom. Dzięki niej znaleziono kilka... Łukasz Odbiór mieszkania od dewelopera (1) Polecam Panią Anie do odbioru mieszkania. Bardzo dobrze przygotowana do... Andrzej Fachowo i rzetelnie (1) Chcę Pani Annie Serewie podziękować za fachową pomoc przy odbiorze domu od... Rafał Porządna kobieta (1) Bardzo dobry fachowiec i wie co robi. Zwróciła uwagę na usterki w... Jerzy Odbiór mieszkania w stanie deweloperskim (1) Zdecydowałam się skorzystać z usług pani Anny przy odbiorze mieszkania od... Agata Niestety nie mogę podzielic poprzednich opini (1) Miło i szybko jednak wiedza Pani inspektor jest niewielka jeśli chodzi o... Oliwia Profesjonalizm i rzetelna pomoc. (1) Obiema rękami podpisuje się pod pozostałymi dobrymi opiniami. Sprawnie,... Mateusz Dziękujemy! (1) Uwielbiam taką współpracę. Świetne przygotowanie, pełen profesjonalizm,... Ewa Profesjonalna obsługa (1) Bardzo cenię sobie wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm Pani Ani. Jej pomoc... BDG Rzetelna pomoc w odbiorze mieszkania za rozsądne pieniądze (1) Firmę Ekoinżynier poleciła mi córka (w sprawie odbioru technicznego... Aleksandra Odbiór techniczny mieszkania (1) Z pomocy Pani Anny skorzystałam przy okazji odbioru technicznego mieszkania... Magdalena Profesjonalna pomoc przy odbiorze mojego pierwszego mieszkanka :) (1) Jestem laikiem jeśli chodzi o prawo budowlane - no bo skąd mam się na tym... Jakub Fachowy odiór domu szeregowego (1) Profesjonalna pomoc przy odbiorze, duża wiedza z zakresu budownictwa,... sqer