Michal niewiadomski - opinia (1) Szybka..miła. profesjonalna obsluga klienta.polecam ! Michal niewiadomski Partycja Stawicka - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Partycja Stawicka Tomasz - opinia (1) Gorąco polecam Pana Mariusza. Przeprowadził nas przez całą procedurę... Tomasz
Rafał - opinia (1) Pana Mariusza bardzo doceniam za rzetelną i aktualną wiedzę, super otwarty... Rafał Agarog - opinia (1) Pan Mariusz... nic dodać nic ująć... pełen profesjonalizm! Kredy... Agarog Mateusz K. - opinia (1) Skorzystaliśmy z doradztwa Pana Mariusza przy braniu kredytu hipotecznego.... Mateusz K. Emila - opinia (1) Polecam Pana Mariusza. Wszystkie problemy rozwiązuje w szybkim tempie.... Emila Tomasz - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam Pana Mariusza jako świetnego specjalistę w tej... Tomasz Grzegorz - opinia (1) Do pana Mariusza trafiłem z polecenia i się nie zawiodłem . Pan Mariusz jest... Grzegorz Łukasz Tobolewski - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szczegółowo i w zrozumiały sposób... Łukasz Tobolewski Marta - opinia (1) Kontakt do Pana Mariusza otrzymałam od koleżanki i szczerze przekazuję dalej.... Marta Michal - opinia (1) Zdecydowanie mogę polecić Pana Mariusza. Fachowa i skuteczna pomoc, dużo... Michal Anna - opinia (1) Fantastyczny człowiek. Cierpliwy i profesjonalny i kompetentny. Dzięki Panu... Anna Monika - opinia (1) Dostałam kontakt do Pana Mariusza z polecenia i chętnie polecam dalej.... Monika Radał - opinia (1) Przyszedłem z polecenia i sam też mogę z czystym sumieniem polecić pana... Radał Miłosz - opinia (1) Człowiek, który w profesjonalny sposób pomoże przejść przez proces uzyskania... Miłosz Izabela - opinia (1) Polecam, profesjonalna obsługa, fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu. Izabela Gabriela - opinia (1) Fantastyczny człowiek z mnóstwem empatii. Pan Mariusz odpowiada na każde... Gabriela Darek - opinia (1) Polecam tego Pana - opiekuje się swoimi klientami od początku do końca.... Darek Kasia - opinia (1) Skorzystałam z porad wielu doradców kredytowych i to pierwsza (i jedyna!)... Kasia