Stanisław - ocena (1) Świetny kontakt z klientem, cierpliwie wyjaśnienie wszelkich niejasności... Stanisław Eliza - ocena (1) Gorąco polecam Pana Mariusza. Cały proces uzyskania kredytu był dla nas... Eliza Bartłomiej - ocena (1) Polecam Pana Mariusza w 100%. Doskonała znajomość ofert, profesjonalna pomoc... Bartłomiej
Katarzyna - ocena (1) Pan Mariusz to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca kredytowy.... Katarzyna Przybysz Karol - ocena (1) Bardzo polecam Pana Mariusza! Przybysz Karol Anna - ocena (1) Gorąco polecam usługi Pana Mariusza. Pełen profesjonalizm i indywidualne... Anna Wiktor K - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Zaprezentował się jako... Wiktor K Marta - ocena (1) Polecam. Pan Mariusz to pomógł przejść przez cały proces zakupu mieszkania... Marta Mariusz Balcerak - ocena (1) Polecam usługi Pana Mariusza. Fachowe doradztwo dla kredytu hipotecznego i... Mariusz Balcerak Sylwia - ocena (1) Chciałabym serdecznie polecić Pana Mariusza! Pan Mariusz zdobył moją sympatie... Sylwia Ewelina - ocena (1) Najlepszy doradca z jakim współpracowałam - kredyt 2% przyznany w 3 tygodnie.... Ewelina Kateryna Kolpysh - ocena (1) Bardzo polecam Pana Mariusza. Szybko і profesjonalnie przeprowadził przez... Kateryna Kolpysh IŁ - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Bezproblemowy, szybki i... Monika - opinia (1) Pana Mariusza cenię za rzetelną wiedzę oraz odpowiedź na każde pytanie jakie... Monika Julia - opinia (1) Gorąco polecam. Jestem już szczęśliwą posiadaczką własnego mieszkanka. Pan... Julia Hanna Lubowicz - opinia (1) Gorąco polecam Pana Mariusza. Doświadczenie, wiedzą, przekaż informacji jest... Hanna Lubowicz Magdalena Rychlicka - opinia (1) Bardzo polecam Pana Mariusza. Dziękuję Panu za cierpliwość i odpowiedź na... Magdalena Rychlicka Paulina - opinia (1) Mega polecam usługi Pana Mariusza! Wszystko przebiegło szybko i pomyślnie.... Paulina Mateusz - opinia (1) Polecam Pana Mariusza. Miła , ale przede wszystkim profesjonalna pomoc w... Mateusz Adrian - opinia (1) Z Panem Mariuszem skontaktowałem się przypadkowo, gdyż szukałem doradcy do... Adrian