Radosław Paluch - ocena (1) Pan Radosław bardzo mi pomógł swoim doświadczeniem w przeprocesowaniu kredytu... Radosław Paluch Karolina - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Radosławem. Przeprowadził nas... Karolina Patrycja - ocena (1) Gorąco polecam współpracę z Panem Radkiem. Pan Radek przedstawia sytuacje... Patrycja
Maksym - ocena (1) Najlepszy doradca którego spotkałem Maksym Marcin - ocena (1) Pan Radek bardzo sprawnie przeprowadził nas przez proces kredytu... Marcin Natalia - ocena (1) Kompleksowa pomoc, rzetelne przedstawienie ofert banków oraz fachowość,... Natalia Paweł - ocena (1) Wzorowa obsługa od pierwszego spotkania aż do samego końca! Serdecznie polecam! Paweł Magdalena D - ocena (1) Z czystym sumieniem polecam Pana Radka! Ogromnie się cieszymy, że trafiliśmy... Magdalena D Pamela Kowalczyk - ocena (1) Serdecznie polecam Pana Radosława. Przeprowadził nas przez cały proces... Pamela Kowalczyk Nikola - ocena (1) Bardzo rzetelna pomoc przy składaniu wniosków kredytowych, Pan Radosław... Nikola Agata - ocena (1) Polecam z całego serca. Pan Radek przeprowadził nas przez cały proces, był... Agata Magda - ocena (1) Polecam współpracę z panem Radosławem. Sprawnie przeprowadził nas przez... Magda Gosia - ocena (1) Polecam współpracę! Gosia Mateusz B - ocena (1) Zdecydowanie polecam wsparcie pana Radosława. Kompleksowa współpraca i... Mateusz B Kamil - ocena (1) Serdecznie polecam Pana Radosława. Od początku do końca bardzo fachowe i... Kamil Wiktoria Lisiecka - ocena (1) Gorąco polecam. Współpraca z Panem Radosławem przebiegła bezproblemowo! Na... Wiktoria Lisiecka Michał Ryniec - ocena (1) Polecam współpracę z Panem Radosławem - kredyt załatwiony. Wszystko wyjaśnił.... Michał Ryniec Michał Ł - ocena (1) Polecam serdecznie! Pan Radosław skrupulatnie pomógł przejść przez proces... Michał Ł Damian - ocena (1) Niemożliwe staje sie możliwe z Panem Radosławem. Damian Jakub Szczygłowski - ocena (1) Pełen profesjonalizm, bardzo pozytywna i miła współpraca. Jakub Szczygłowski