Marta - opinia (1) Współpraca z Panem Sebastianem to czysta przyjemność! Ogromna dawka wiedzy,... Marta EL - opinia (1) Pełen profesjonalizm, wiedza i ogromne zaangażowanie Pana Sebastiana... EL Michał W - opinia (1) Z pomocą Pana Sebastiana angaż kredytobiorcy w przerażająca na początku... Michał W
Robert - opinia (1) Dziękuję Panu Sebastianowi za zaangażowanie, profesjonalizm i wysoką kulturę... Robert Michał - opinia (1) Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Sebastianem! Jego profesjonalizm,... Michał Oliwia i Arkadiusz - opinia (1) Udaliśmy się do Pana Sebastiana po otrzymaniu odmowy kredytowej w jednym z... Oliwia i Arkadiusz Kasia i Łukasz - opinia (1) Polecamy współpracę z Panem Sebastianem. Profesjonalny, konkretny i z dużą... Kasia i Łukasz Adam - opinia (1) Z uwagi na prowadzoną przeze mnie działalność, doradcy kredytowi nie dawali... Adam Agnieszka - opinia (1) Pan Sebastian jest życzliwy, rzetelny i bardzo kontaktowy, co oprócz wysokiej... Agnieszka Patrycja i Przemsław - opinia (1) Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Panem Sebastianem. Posiada on... Patrycja i Przemsław Anita - opinia (1) Pan Sebastian pomógł mi z wzięciem kredytu hipotecznego. Wytłumaczył... Anita Sebastian i Klaudia - opinia (1) Profesjonalista w każdym calu. Myśleliśmy długo i nie mamy do czego się... Sebastian i Klaudia Janusz J. - opinia (1) Pan Sebastian to prawdziwy profesjonalista. Miałem nietypową sytuację... Janusz J. michal - opinia (1) Bardzo profesjonalna, miła i rzeczowa obsługa uwieńczona sukcesem pomimo... michal Baltic House Poland - opinia (1) Z Panem Sebastianem współpracujmy już od ponad roku, pomógł każdemu z naszych... Baltic House Poland Justyna - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Panem Sebastianem.Specjalista w swojej... Justyna Laura T. - opinia (1) Do Pana Sebastiana trafiłam z polecenia i dalej z czystym sumieniem mogę... Laura T. Renata T. - opinia (1) Polecam serdecznie! Pan Sebastian zna się na rzeczy, z każdą zmianą w rynku... Renata T. Jakub - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Panem Sebastianem. Podejście bardzo... Jakub Izabela Fornalska - opinia (1) Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panem Sebastianem. Posiada on... Izabela Fornalska