Dominika i Waldemar - ocena (1) Polecamy z całego serca. Dzięki Panu Sebastianowi cały proces kredytu nie był... Dominika i Waldemar Dominika i Waldemar - ocena (1) Polecamy z całego serca. Dzięki Panu Sebastianowi cały proces kredytu nie był... Dominika i Waldemar Marta - ocena (1) Z ogromną przyjemnością polecam usługi Pana Sebastiana, który pomógł mi w... Marta
Tomasz i Karolina - ocena (1) Szczerze polecamy. Jakość i fachowość na najwyższym poziomie. Na każdym... Tomasz i Karolina Beata i Dominik - ocena (1) Bardzo polecamy Pana Sebastiana, wszystkie sprawy związane z kredytem... Beata i Dominik Tomasz N - ocena (1) Nawet z ciężką sytuacją zdolnościową i bardzo krótkim czasem na podjęcie... Tomasz N Tomasz N - ocena (1) Nawet z ciężką sytuacją zdolnościową i bardzo krótkim czasem na podjęcie... Tomasz N Mateusz Kocik - ocena (1) Gorąco polecam pana Sebastiana. Wykazał się profesjonalizmem i otwartością... Mateusz Kocik Bartosz i Monika - ocena (1) Po zakończonym procesie uzyskania kredytu, z pełnym przekonaniem możemy... Bartosz i Monika Marcin H - ocena (1) Wyjątkowy profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Pan... Marcin H Lidia i Robert - ocena (1) Pan Sebastian bardzo pozytywna osoba znająca się na swojej pracy. Jest to... Lidia i Robert Krzysiek - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Szeroki zakres wiedzy oraz dyspozycyjność dały efekt w... Krzysiek Paulina - ocena (1) Pełen profesjonalizm, szybkie sprawne i rzetelne doradztwo. Dzięki Panu... Paulina Szymon - ocena (1) Kolejna udana współpraca, tym razem przy refinansowaniu kredytu. Totalnie... Szymon Tomek Cz - ocena (1) Pana Sebastiana polecił mi mój szef, przez którego jak to ujmę miałem... Tomek Cz Anita - ocena (1) Pan Sebastian doradzał mi w przeniesieniu kredytu hipotecznego do innego... Anita Miłosz - ocena (1) Do Pana Sebastiana trafiłem z polecenia. Cały proces od budowania zdolności... Miłosz Przemysław - ocena (1) Z pomocą Experta Pana Sebastiana szukaliśmy możliwości zakupu mieszkania na... Przemysław Bohdan R. - ocena (1) Z całego serca polecam współpracę z Panem Sebastianem. Pan Sebastian... Bohdan R. Michał B. - ocena (1) To już kolejny kredyt wzięty za pośrednictwem Pana Sebastiana. Kolejny raz... Michał B.