Ekspozycja bardzo ciekawa i tym bardziej szkoda, że takie miejsce nie służy przykładem

Cała ekspozycja jest doskonałym przykładem jak wiele z idei, wartości solidarności zaprzepaściliśmy od odzyskania przez Polskę autonomii. Najbardziej chyba bolesnym tego przejawem jest sposób zatrudniania szeregowych pracowników centrum. Przepraszam bardzo, ale ktoś z kierownictwa tego muzeum powinien po prostu stracić za to posadę. Śmieciówki z centrum solidarności, gdzie ta solidarność? Tym się powinna zainteresować prasa i tv.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ekspozycja bardzo ciekawa i tym bardziej szkoda, że takie miejsce nie służy przykładem

ECS robi wrażenie, pomysłowa architektura, zwłaszcza rozplanowanie wnętrza, chciałbym być dumny, że powstało, tylko dlaczego związek Solidarność zawłaszczył sobie, jest to własność, nas wszystkich Polaków i Gdańszczan. Ja znam tą Solidarność po sierpniu 1980, była inna i godna szacunku za odwagę i prawdziwą solidarność. To czego byłem świadkiem w dniu 31 sierpnia, jak kilku "zadymiaczy" zaatakowało słownie posła Borowczaka, osobom mu towarzyszącym i przeprowadzającym z nim wywiad, wyzywając od ubeków. Po interwencji ochrony udało im się ich wyprosić. Czy to jest ta solidarność, ja pamiętam inną w której sam działałem, idee które wtedy sobą prezentowała były ponad wszystko, a teraz...to tylko z nazwy ten związek przypomina dawną piękną panią SOLIDAROŚĆ, wstyd mi za nich i raczej tego miejsca nie odwiedzą, w obawie, że spotkam "bojówkarzy" solidarności, a może PiS, szkoda, bo to piękne miejsce na mapie Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ekspozycja bardzo ciekawa i tym bardziej szkoda, że takie miejsce nie służy przykładem

Smiech na sali, kto to pisze??? Sprzątaczki zarabiają 9,5 zł/h , ochrona 9zł/h. To owszem nie jest dużo ale bardzo dużo w porwnaniu do innych firm. Zarządca, Agis, jest naprawdę dobrym płatnikiem. Ludzie, nie dajcie się zwariować, akurat praca w tym miejscu, to praca spokojna, bez mobbingu i stresu, wiem co piszę, mój mąż pracuje tam prawie rok. Nie przyjmują obiboków, widocznie piszący opinię to ex sfrustrowany pracownik...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ekspozycja bardzo ciekawa i tym bardziej szkoda, że takie miejsce nie służy przykładem

święta prawda, taka forma zatrudnienia w takim miejscu to WSTYD i HAŃBA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1