Aleksandra - ocena (1) Polecamy warsztaty Pierwsze kroki w muzem dla najmłodszych. Nasze czterolatki... Aleksandra Ewa - opinia (1) Odwiedziliśmy Centrum z młodzieżą niepełnosprawną ,jesteśmy pod ogromnym... Ewa Antyfaszysta - opinia (1) Miejsce otwarte na różnorodne inicjatywy . Przyjazne wszystkim grupom... Antyfaszysta
Jarek - opinia (1) Organizacja na najwyższym poziomie,widać ogromne zaangażowanie kierujących... Jarek Jarek - opinia (1) Wyjątkowe miejsce,wspaniały klimat,wysoki poziom. Jarek Fatalna architektura (2) Fatalna architektura i nudna, kieoska merytorycznie ekspozycja ( przekłamana... A. Bożena (1) Jestem pod ogromnym , pozytywnym wrażeniem. Brawo. Bardzo ciekawa... Bożena ECS muzeum Solidarności polecam wszystkim (1) ECS muzeum Solidarności polecam wszystkim Byłam z rodziną w muzeum 3 maja.... Agnieszka Ekspozycja bardzo ciekawa i tym bardziej szkoda, że takie miejsce nie służy przykładem (4) Cała ekspozycja jest doskonałym przykładem jak wiele z idei, wartości... Łukasz ECS robi wrażenie, ale widać pewne niedoróbki (2) Postanowiłem odwiedzić ECS 17.11. Na 1,5 godziny przed zamknięciem. Jakże... mikewazowski Wóżek dzieciecy/inwalidzi (1) Jestem bardzo zdziwiony brakiem zjazdu dla wózków z dziećmi/inwalidzkich na... gali ocena ECS (3) Byłam we wrześniu za darmo i na początku otwarcia. Bardzo mila atmosfera,... Anna Sud. Duże niedociągnięcia w organizacji w ECS (2) Skusiłam się wraz z narzeczonym na odwiedzenie ECS w nowym roku 2015. Może... Marta